Wizerunek kobiety składa się z wielu szczegółów, z których każda ma mniejsze znaczenie niż druga. Wystarczy stracić z oczu tylko jedną małą rzecz, a doskonały obraz jest gotowy do rozpadnięcia się na kawałki, tracąc swój urok. Oczywiście poglądy na temat ideału różnią się w taki sam sposób, w jaki sami nie jesteśmy do siebie podobni. Jednak główne kryterium kobiecej urody pozostaje zadbane. Wraz z pięknem skóry twarzy i włosów ogromne znaczenie mają uroda rąk, a zwłaszcza paznokci. Porozmawiajmy dziś o niezwykłym projekcie w manicure, który zadeklarował się w tym sezonie.

Tendencje nietypowego projektu gwoździ

W modnej demonstracji wzorów na paznokciach, których głównym trendem są geometryczne kształty. Wykorzystanie tej techniki można zauważyć w manufakturze księżycowej, w której łuk w podstawie paznokcia zostaje zastąpiony wyraźnie określonym kątem. Ta opcja może być również wykorzystana do stworzenia francuskiego manicure. Najbardziej popularny w tym roku uzyskał tak zwany "złamany" wzór paznokci, gdy linia dzieli płytkę paznokcia na dwie części, z których jedna ma jasny nasycony kolor, a druga jest naturalna.

Manikiur o pysznej nazwie "czarny kawior", przypominający ten morski delikatny wygląd, wciąż nie wychodzi z mody.

Jedną z głównych nowości sezonu staje się projektowanie gwoździ "potłuczone szkło" . Aby uzyskać taki efekt, stosuje się zarówno prawdziwe kawałki tłuczonego szkła, jak i wielobarwne naklejki przyczepione do płytki paznokcia za pomocą bezbarwnego lakieru.

Wśród opcji malowania paznokci w tym sezonie należy preferować odbitki zwierzęce, które będą pasować do każdego obrazu i na każdą okazję. W takim przypadku malowanie może być obecne na wszystkich paznokciach, a także na kilku. Nie trać ich znaczenia i romantycznych opcji do malowania, takich jak jesienne liście lub letnie kwiaty.

Jednym z elementów projektu gwoździa są cyrkonie, które zdobią manicure oprócz głównego wzoru lub służą jako podstawowa technika projektowania.

Szelak lub gwoździe?

Przez wiele lat piękna na pół uciekała się do procedury przedłużania paznokci. Długie i mocne, stanowiły doskonałą podstawę do malowania paznokci. Płytka paznokcia stała się prawdziwym płótnem do tworzenia najbardziej niesamowitych rozwiązań projektowych. Jednak oczywiste wady przedłużenia paznokci związane z odkształceniem obecnej płytki paznokcia, a także nowe badania w dziedzinie manicure, usunęły ten typ nietypowego projektu, kładąc na pierwszy plan zastosowanie tak zwanego szelaku. Dzięki zawartości żelu szelak stał się doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, których codzienne obowiązki obejmują sprzątanie. Gwoździe pokryte szelakiem są w stanie pozostać zadbane przez długi czas, pomimo kolizji z agresywnym środowiskiem. Ponadto zastosowanie szelaku odpowiada najnowszym trendom mody w manikiurze. W końcu priorytetem w modzie jest teraz maksymalna naturalność we wszystkim. To samo dotyczy manicure. Prostokątny kształt paznokci ma gorszą, owalną lub migdałową kształtkę. W takim przypadku kobiety mody powinny porzucić nienaturalną długość. Krótkie paznokcie, uzupełnione nietypowym wzornictwem, stają się szczególnie popularne. W takim przypadku przedłużenie paznokcia pozostaje możliwe. Należy jednak ograniczyć się do rozszerzenia płytki paznokcia o nie więcej niż 1 cm Warto wspomnieć, że szelak, w przeciwieństwie do przedłużenia paznokci, również pomaga wzmocnić płytkę paznokcia.

nietypowy projekt gwoździ1niezwykły wzór paznokci2niezwykły wzór paznokci3
niezwykły wzór paznokci4niezwykły wzór paznokci5niezwykły projekt gwoździa6
nietypowy projekt gwoździ7niezwykły wzór paznokci8nietypowy projekt gwoździ9