Każdego roku coraz więcej dziewcząt próbuje odejść od nudnego schematu "jesienno-zimowej garderoby w kolorze czarno-szaro-brązowym" i wydaje się być jasne nawet w okresach zamglenia, zimna i mrozu. Projektanci przybywają z pomocą fashionistek, którzy tworzą ciepłe i piękne ubrania na zimę. Oczywiście najważniejszym elementem "ciepłej" garderoby są ubrania zewnętrzne - płaszcze, płaszcze, kurtki, płaszcze przeciwdeszczowe i peleryny różnego rodzaju.

W tym artykule omówimy puchowe kurtki i kurtki.

Jasne puchowe kurtki 2015

Jasne puchowe kurtki zimowe 2015 będą pasowały nie tylko dla młodych dziewcząt, ale także dla starszych kobiet mody. W tym roku projektanci nie zmieniają się w szare myszy, ale wolą nosić jasne, wesołe ubrania. Zielony, niebieski, żółty, złoty, różowy i czerwony były bardziej powszechne na wybiegach.

Możesz ustawić kolor kurtki jako część całkowitego wyglądu wybranego odcienia, lub możesz przekształcić go w niezależny akcent koloru obrazu. Nie zapominaj, że w jednym zestawie niepożądane jest łączenie więcej niż 4 jasnych kolorów - ryzyko jest wysokie, aby obraz stał się absurdalny i zbyt plamisty.

Idealnie, kolor kurtki puchowej powinien pasować do twojego typ koloru to znaczy, warto podkreślić swoje naturalne piękno, skórę, oczy i włosy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu musisz nosić płaszcz lub płaszcz, który trudno ci nazwać, łatwiej jest naprawić sytuację, niż mogłoby się wydawać. Aby to zrobić, po prostu owinąć napierśnik na ramionach lub zawiązać szarfę lub puszysty szal na szyi. Oczywiście kolor wybranego akcesorium musi być absolutnie "twój" - tak tworzysz między twarzą a kurtką "bufor" koloru o korzystnym odcieniu.

Kurtki puchowe 2015 1Kurtki puchowe 2015 2Kurtki puchowe 2015 3
Kurtki puchowe 2015 4Kurtki puchowe 2015 5Kurtki puchowe 2015 6

Dół kurtki z futrem 2015

Futrzana tapicerka jest tradycyjnie odpowiednia dla wszystkich typów jesienno-zimowych ubrań i butów.

Miłośników naturalnego luksusu wybiera lis, norka, szynszyla, lis i soból. Istotna jest również dekoracja tańszych rodzajów futra - kożuszka i królika. Na szczycie popularności w tym roku wszystkie rodzaje astrachań.

Najczęściej są tu futrzane kołnierze i kaptury, ale można znaleźć modele z futrzanym wykończeniem na dolnej krawędzi i sprzączki, które są w komplecie z puchową kurtką.

Niepożądane jest noszenie małych dziewczynek futrzane czapki , podobnie jak w wykończeniu kurtki (zwłaszcza jeśli futro jest obszywane kapturem lub kołnierzem).

Kurtki puchowe 2015 7Kurtki puchowe 2015 8Kurtki puchowe 2015 9
Kurtki puchowe 2015 10Kurtki puchowe 2015 11Kurtki puchowe 2015 12

Moda na kurtki puchowe z 2015 r. Uderza w różne modele - można znaleźć cienkie zgrabne kurtki o stonowanych odcieniach, jaskrawe modele i kurtki o niezwykłym kroju lub z oryginalnym wykończeniem. Wybierz kurtkę puchową, koncentrując się na własnym guście, typie wyglądu i stylu życia.

Style puchowej kurtki 2015 są bardzo różnorodne. Zidentyfikowaliśmy dla Ciebie kilka głównych trendów:

  1. Krótkie dopasowane kurtki. Kurtki w pasie są bardziej odpowiednie na okres wiosny i jesieni niż na zimę. Te kurtki są również odpowiednie dla kobiet mody, które nieustannie poruszają się samochodem - w krótkiej kurtce puchowej jest bardzo wygodnie za kierownicą - nie marszczy się i nie dostaje się pod nogi, jak długie płaszcze lub płaszcze przeciwdeszczowe. Warto nosić takie podpuchnięte płaszcze z chudymi spodniami lub dopasowane spódnice do kolan lub łydek.
  2. Płaszcz puchowy na podłogę. Modele do kostek są najcieplejsze i najlepiej nadają się dla tych, którzy spędzają dużo czasu poza domem. Pamiętaj jednak, że kurtka puchowa do kostek może sprawić, że Twoja postać będzie nieproporcjonalna lub ciężka. Podnieś buty puchowe na obcasach lub na platformie i nie zapomnij podkreślić talii za pomocą pasków lub pasków.
  3. Puchowe kurtki "z czyjegoś ramienia". Przerostowane, obszerne rzeczy w trendzie od kilku lat z rzędu. Projektanci uwielbiają te ubrania za oryginalny wygląd, a kobiety w modzie - za umiejętne podkreślanie kruchości postaci.

Modna kurtka puchowa 2015 nie tylko niezawodnie chroni przed zimnem i wiatrem, ale także sprawia, że ​​codzienny wygląd jest dużo jaśniejszy i piękniejszy.

Kilka przykładów modnych puchowych kurtek 2015 zostało zaprezentowanych na zdjęciu w galerii.

Kurtki puchowe 2015 13Kurtki puchowe 2015 14Kurtki puchowe 2015 15
Kurtki puchowe 2015 16Kurtki puchowe 2015 17Kurtki puchowe 2015 18
Kurtki puchowe 2015 19Kurtki puchowe 2015 20Kurtki puchowe 2015 21