Niewątpliwie w szafie każdej dziewczyny powinno być kilka sukienek, a przynajmniej jeden z nich powinien wyróżniać się szczególną elegancją. W tym roku uwaga fashionistek oferowała najbardziej niezwykłe sukienki. Szczególnie popularne wśród sukien luksusowych są eleganckie, atrakcyjne, piękne, dopasowane i szczere sukienki w różnych stylach. Bardziej praktyczną opcją są sukienki sweter i suknie płaszcza. Również modne modele mają kostki i mają dopasowaną sylwetkę. Na nieformalne wydarzenie warto wybrać coś jasnego, odważnego i kolorowego. Niezwykłe suknie wieczorowe mogą pochwalić się chwytliwym, kolorowym nadrukiem, otwartym tyłem lub szczerym i oszałamiającym dekoltem.

Długość ma znaczenie

Bardzo ciasne, obcisłe sukienki są nadal popularne. Dla rzeźbionej figury idealnie pasuje obcisła sukienka z spódnicą do podłogi. Również popularne style w formie trapezu, w stylu lat 60-tych. Skrócone rękawy, spódnica rozkloszowana od pasa, a całkowity brak kołnierza wrócił z tego samego okresu. Sukienki o niecodziennym fasonie to także bufiaste spódnice i mnóstwo ruches. Szerokie ramiona, które mogą iść z raglanem lub być spiczaste, również wracają do mody.

Lot fantazyjny

Wśród niecodziennych stylów sukienek można zobaczyć pełną twórczą niedbałość i bezkształtność, a także rękawy-latarnie, a także styl etno . Dziewczyny, które wolą unikać romansu, mogą wybierać sukienki w stylu militarnym. Również u szczytu mody pozostaje asymetria, która jest widoczna wszędzie - w spódnicy, przy braku jednego ramienia, w obecności nacięć z jednej strony.

Najbardziej niezwykłe stroje na świecie, jak zwykle, pokazują gwiazdy, takie jak Lady Gaga. Strój mięsny już nie istnieje w zeszłym sezonie, teraz modne jest noszenie sukienek udekorowanych automatami lub futurystycznymi hełmami i goglami.

niezwykłe sukienki 2014 1niezwykłe sukienki 2014 2niezwykłe sukienki 2014 3
niezwykłe sukienki 2014 4niezwykłe sukienki 2014 5niezwykłe sukienki 2014 6
niezwykłe sukienki 2014 7niezwykłe sukienki 2014 8niezwykłe sukienki 2014 9