Stroje kąpielowe są nieodłączną częścią letniej garderoby każdej kobiety. Z reguły wybieramy stroje kąpielowe, wychodząc z możliwości naszej figury. Ale niektóre z płci pięknej tak lubią szokować, a zwłaszcza przyciągać uwagę mężczyzn, że starają się uzyskać najbardziej ekstrawaganckie modele strojów kąpielowych. Zwracamy uwagę na niezwykłe stroje kąpielowe 2013.

Najbardziej niezwykłe stroje kąpielowe

Projektanci dają upust fantazji i tworzą tak niezwykłe modele, że nie każda dziewczyna odważy się nosić taki strój plażowy. Weźmy na przykład strój kąpielowy w dobrym stylu minimalizm . Model składa się dosłownie z lin, które ledwo pokrywają pikantne części ciała. Dużym plusem tego stroju kąpielowego jest to, że możesz uzyskać najbardziej równomierną opaleniznę. Ale jednocześnie trzeba mieć niemal idealną figurę, którą możesz śmiało demonstrować tym, którzy są wokół ciebie.

Kolejna wersja niezwykłych modeli strojów kąpielowych w stylu minimalizmu składa się z łańcuszków i wisiorków, które obejmują również górę i dół ciała. Ekstrawagancki model, prawdopodobnie nie, ale wygląda bardzo kobieco i czule. Lepiej jest nosić taki kostium kąpielowy w osobistym basenie dla radości z siebie i bliskich.

Projektanci i nietuzinkowe jednoczęściowe stroje kąpielowe nie zostały oszczędzone. Niezwykły strój kąpielowy to nie tyle model, co kolorystyka. Projektanci oferują rysunki techniczne, a nawet klawiatury fortepianu. Ogólnie rzecz ujmując, granice fantazji są wymazywane, a rosyjskie fashionistki wyglądają jak strój kąpielowy z burkini. To, że tak powiem, jest muzułmańską wersją stroju kąpielowego. Model zamyka większość ciała, a także włosów. Zasadniczo przestrzegane są wszystkie zasady dotyczące wyglądu kobiety. Garbowanie w tym kostiumie kąpielowym nie może czekać, ale pływanie w morzu jest całkiem możliwe.

Chcesz sprawić przyjemność ukochanej osobie? Weź strój kąpielowy z wyciętym sercem na pośladku. Otrzymujesz odcisk w kształcie słońca w kształcie serca.

Niezwykłe kolory strojów kąpielowych

W tym sezonie najbardziej żywe kolory są popularne i raczej niezwykłe. Ludzie nazywają je kwasowymi. Istotne są również odciski zwierząt - lampart, zebra, wąż. Orientalne ozdoby okazały się pożądane w świecie mody, wybierajcie z całej obfitości. Nie bój się eksperymentować.

Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 1Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 2Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 3
Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 4Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 5Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 6
Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 7Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 8Niezwykłe stroje kąpielowe 2013 9