Istnieją zupełnie różne sposoby odchudzania, od zwykłej diety na kefirze po najbardziej niezwykłe i egzotyczne opcje. Którą opcję wybrać decydują niezależnie, ale co najważniejsze z umysłem.

Hemokod

Zasada utraty wagi opiera się na fakcie, że w zależności od cech twojego ciała, które są określone przez analizę krwi, dobrana jest codzienna dieta. Tę procedurę przeprowadza się w następujący sposób: pobiera się krew z żyły, która następnie łączy się z ekstraktami różnych produktów i patrzy na reakcje. Eksperci sprawdzają, czy ten produkt może być wchłaniany przez organizm, czy nie, wtedy dochodzi się do wniosku, że powiedzą ci, które produkty są dobre dla organizmu i pomogą Ci schudnąć, a które nie. Eksperci twierdzą, że jeśli zastosujecie się do wszystkich zaleceń, po 2 tygodniach można stracić do 5 kg nadwagi, a także całkowicie oczyścić ciało i poprawić procesy metaboliczne. Ale ta metoda ma swoje wady: jest to bardzo kosztowna przyjemność, a technika ta nie została poważnie zbadana, więc możesz po prostu stać się jednym z tych, którzy eksperymentują.

Trujące grzyby

Nie można ich jeść, ale po prostu odchudzanie. Ale nie dotyczy to lokalnych śmieci, ta metoda wykorzystuje tybetański grzyb. Amerykańscy naukowcy stworzyli kaptur grzyba i spróbowali go schudnąć. Łącząc zużycie muchomora i zwiększoną aktywność fizyczną, ludzie naprawdę stracili na wadze. Oczywiście, aby ten grzyb nie był tak łatwy, ale najprawdopodobniej inteligentni amerykańscy naukowcy wkrótce wymyślą na jego podstawie nowy spalacz tłuszczu.

Opaska żołądkowa

Ta metoda nie jest przez wielu rozwiązana, ponieważ wciąż jest operacją. Lekarze za pomocą niektórych zabiegów chirurgicznych ze specjalnym pierścieniem dzielą żołądek na dwie części. Ta opcja jest odpowiednia dla osób, które mają dużo dodatkowych kilogramów. Jeśli boisz się operacji, użyj zwykłego paska, który musi być bardzo mocno związany. Pamiętaj tylko, że nie możesz pozostać w ten sposób przez długi czas, ponieważ może to zaszkodzić narządom wewnętrznym i krążeniu krwi.

Aromaterapia

Aromaty wpływają na ludzkie ciało, możesz z ich pomocą zarówno zwiększać, jak i zmniejszać apetyt . Oto jeden z przepisów: przed jedzeniem odetchnij aromatem pokrojonego banana, zielonego jabłka i wanilii. Zapach ten przyspieszy uczucie pełności.

Poprawka na język

To narzędzie jest przeznaczone tylko dla najbardziej ryzykownych i zdesperowanych osób. Wynalazł jej kalifornijskiego chirurga. Mały kawałek plastikowej siatki przymocowany jest do języka, co powoduje ból podczas żucia. Z tego powodu osoba z woli zaczyna przestawiać się na płynną i zdrową żywność, która nie musi być żuta przez długi czas. Ta metoda nie jest jeszcze tak popularna, ale ci, którzy zdecydowali, wcale jej nie żałowali, ponieważ mogliby stracić 10 kg.

Specjalny licznik

Wielu używa krokomierza, aby dowiedzieć się, ile kroków zrobili w ciągu jednego dnia. Egzotyczne sposoby na utratę wagi1 W ten sam sposób działa inna maszyna - licznik gryzienia. Wygląda na to, że jest to zegar, tylko bardziej masywny, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, ile zjadłeś w ciągu jednego dnia.

Więcej seksu

Naukowo udowodnione, im więcej seksu, tym więcej kalorii tracisz. Nawet słynny model Naomi Campbell zaleca seks, jako doskonałe narzędzie do utraty wagi.

Istnieje również wiele niezwykłych metod utraty wagi: kolczyk, plaster, itp. O tabletkach, różnych herbatach i kawa Nie będziemy mówić, ponieważ nie jest to już egzotyczna, ale raczej częsta wersja odchudzania. To, co dokładnie wybrać, zależy od Ciebie, ale zanim dasz pierwszeństwo egzotycznej wersji odchudzania, zastanów się dobrze, czy gra jest warta świeczki.