Leniuchowanie w Szwecja , niektórzy turyści studiują przewodnika, drugi - nie opuszczają hotel , ciesząc się widokiem zza oceanu z okna, trzeci - organizuj wycieczki. Wycieczki w Szwecji to morze i ląd, jednodniowe i długie, historyczne, przeglądowe i rozrywkowe, zorganizowane i niezależne.

Cechy wakacji turystycznych w Szwecji

Jeśli podróżujesz po raz pierwszy, twoje pragnienie, aby spędzić wakacje kompetentnie, aby odwiedzić i zobaczyć wszystkie miejsca i przedmioty warte uwagi, jest całkiem rozsądne. W razie potrzeby możesz zarezerwować wycieczkę w Szwecji po rosyjsku, a także po angielsku, francusku, duńsku i niemiecku.

Варианты экотуризма

Na przykład z sąsiednich krajów Norwegia , Dania i Rosja, możesz kupić bezpośrednią wycieczkę. W takim przypadku otrzymasz gotową wersję wycieczki w Szwecji, która rozpocznie się natychmiast po odlocie promem z Danii. Dla turystów przyjeżdżających z Rosji, możesz zarezerwować wycieczkę do Szwecji z Moskwy lub z Petersburga.

Экскурсия в Швецию на пароме

Wizyta w Sztokholmie

Stolica Szwecji jest najbardziej pożądanym miastem do odwiedzin w Królestwie. Miasto leży jednocześnie na lądzie i wodzie o godzinie 14 wyspy . Zachowuje cechy średniowiecznych budynków i budowli. Każda wyspa jest godna uwagi i ma swoją własną ciekawość atrakcje . Wiele z nich to zabytki architektury, niektóre zabytki są związane z Rosją. Średnio prosty spacer po Sztokholmie w grupie do 15 osób kosztuje około 50 EUR za 2 godziny.

Zwiedzanie Starego Miasta jest obowiązkowe dla każdego podróżnika. Jest rozłożony na 4 wyspy. Na jednym z nich spoczywa 17 monarchów Królestwa, w tym. Karol XII, który walczył z rosyjskim carem Piotrem I. Szczególnie wyróżnia się szereg budynków:

Классика Стокгольма

Wspaniałe wycieczki

Królestwo Szwecji jest krajem rodzinnym odpocząć . W dzisiejszych czasach więcej uwagi poświęca się wypoczynkowi z dziećmi. Astrid Lindgren jest najbardziej znanym szwedzkim pisarzem, którego postacie są popularne na wszystkich kontynentach. Zabawne wycieczki do dzieciństwa są lubiane nie tylko przez dzieci, ale także przez rodziców. Koszt przygody w miejscach Carlson i Pippi Pończoszanka dla grupy wynosi 50-60 €, czas trwania wynosi średnio 1,5-2 godzin.

Карлсон

Cała narracja przejdzie między historycznymi budynkami miasta. Dowiesz się dokładnie, jaki dach, według pomysłu autora, mieszka Carlson i gdzie sprzedawane są pyszne bułeczki z kawą. Zwiedzanie dachów da ci możliwość zrobienia najbardziej zapadających w pamięć zdjęć, dodatkowo przewodnik opowie Ci o rzemiosłach starożytności i pokaże kilka sklepów z pamiątkami.

Экскурсия по крышам

Turystyka eventowa

Jest to najnowszy gatunek nowoczesnych tras koncertowych, który oferuje zapoznanie się ze Szwecją nie poprzez klasyczne wycieczki, ale całkowicie zanurzając się w historii, kulturze i etnografii. Ideą trasy jest wizyta na dużym i ważnym festiwalu krajowym przez grupę turystów lub wakacje . Masz okazję nie tylko bliżej poznać Królestwo Szwecji, ale także dobrze się bawić.

Событийные туры

Podobnie jak w całej Skandynawii, wiele świąt odbywa się zgodnie z kalendarzem krajowym. Najbardziej ulubione to:

  • Noc Walpurgii to ostatni dzień kwietnia, kiedy świętuje się nadejście wiosny. Tradycyjnie Szwedzi palą ognie, organizują śpiew chóralny, tańce ludowe i festyny;
  • Przesilenie letnie jest letnim przesileniem. Turystom oferuje się dekorowanie drzew i tkanie wieńców, odgadywanie kwiatów i tańców tanecznych;
  • Мидсоммар
  • Boże Narodzenie - noc od 24 grudnia do 25 grudnia - najbardziej magiczna pora roku. Wycieczka do Szwecji odbywa się w wielu jaskrawych girlandach, eleganckich choinkach i zabawkach. Danie główne to świąteczna gęś.

Inne wycieczki

Wybierając wycieczkę, zawsze należy pamiętać, że istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnej lub rodzinnej wycieczki, a także przegląd miejsc swoich preferencji. Latem dobrze znana lokalna wiedza i początkujący przewodnicy w regionie Sergels Torg prowadzą darmowe wycieczki promocyjne. Najpopularniejsze wycieczki poza ulice Sztokholm są:

  1. Muzeum Morskie i Muzeum-statek "Waza" . Szwecja przez kilka stuleci była silną potęgą morską. W ścianach niej muzea zachowały dużą liczbę morskich skarbów i artefaktów, a lokalne zbiory wystawowe należą do największych na świecie.
  2. Göteborg - historyczny fort, który wielokrotnie odpierał oblężenie wrogów, a także wielokrotnie wygrywał. Osobno warto zwrócić uwagę na wycieczkę morską wzdłuż archipelagu przybrzeżnego i wizytę w fabryce koncernu samochodowego Volvo .
  3. Malmö - granica z Danią, atrakcyjna dla turystów pragnących objąć podróże w dwóch krajach obowiązkową wizytą Kopenhaga . Ważnym punktem jest zwiedzanie historycznych miejsc bałtyckiej wystawy.
  4. Мальмё и небоскреб-спираль
  5. Uppsala - jedno z najbardziej "bogatych" średniowiecznych zamków. Twierdza Malmöhus , Fort Kalmar , "Gingerbread castle" Melsaker, kompleksy Örebro , Vic i Uppsala wyobraźnia nawet odległa od historii podróżników. W większości pomieszczeń zachowały się oryginalne średniowieczne wnętrza. Jest też ogród botaniczny i dom-muzeum wielkiego uczonego, profesora biologii Karola Linneusza.