Hilary Duff w całkowitym zamieszaniu i do tego ma dobry powód. Jej były mąż, który jest także ojcem jej 4-letniego syna Luke'a, w przeszłości gwiazdor NHL, Mike Comrie, jest podejrzany o gwałt.

Z materiałów sprawy

36-letni Mike Comry jest obecnie przedmiotem śledztwa. Kobieta odwołała się do policji w Los Angeles, która twierdzi, że sportowiec kilkakrotnie ją wściekł.

Jak powiedziała ofiara, w zeszłą sobotę spotkała się z Comrie w barze. Para postanowiła kontynuować komunikację w bardziej komfortowym otoczeniu w domu Mike'a, gdzie rzekomo miał kontakt seksualny z nią kilka razy wbrew jej woli. Kobieta natychmiast udała się do szpitala, gdzie została zbadana przez lekarzy i napisała oświadczenie na policję.

Wszyscy dobrowolnie

Kanadyjski hokeista nie zaprzecza, że ​​zna kobietę i naprawdę uprawiał z nią seks wieczorem, ale twierdzi, że jej nie zgwałcił. Według Mike'a, nie używał siły fizycznej i nie zmuszał jej do miłości.

Майк Комри был замечен около полицейского участка в Лос-Анджелесе

Mike Comrie był widziany w pobliżu posterunku policji w Los Angeles w środę

Było ich trzech

Okazało się, że wieczorem w domu profesjonalnego sportowca była inna dama, która prawdopodobnie również brała udział w orgii seksualnych.

Strażnicy porządku do tej pory nie mogą go znaleźć. Nie odwołała się do policji i nie jest jasne, czy ma jakieś skargi na Comrie.

Комри в 2012 году  ушел из спорта

Comrie opuścił sport w 2012 roku

Czytaj także
  • Zoe Saldana, Anne Hathaway, Uma Thurman, Julianne Moore i Hilary Duff wsparli Time's Up w domu
  • Hilary Duff wznowiła romans z Matthew Comą
  • Hilary Duff odpowiedziała na body, aby krytykować swoje zdjęcia w bikini

Dodamy, podczas gdy Hilary Duff milczy, jej matka Susan stwierdziła, że ​​uważa wszystkie oskarżenia przeciwko jej byłemu zięciowi za zniesławiające w celu zarobienia pieniędzy i dodaje, że Mike jest "wspaniałym facetem". Ale nie zapominajmy, że pan Comrie jest bardzo burzliwy w swojej złości ...

Хилари Дафф и Майк Комри с сыном

Hilary Duff i Mike Comrie ze swoim synem