Surowe pożywienie to system energetyczny co oznacza całkowite lub preferencyjne spożycie surowej żywności. Oznacza to, że wszelkie obróbki cieplne żywności są wykluczone, ponieważ twórcy tej metody wierzą, że historycznie i biologicznie nie jesteśmy przystosowani do smażenia-gotowania, ponieważ nasi przodkowie spożywali żywność w surowej postaci. Dlatego dla wielu dieta surowej żywności jest pokarmem z epoki kamienia.

Star Syroyid

Jednak każdego dnia ta metoda staje się coraz bardziej popularna. Głównymi zwolennikami diety są gwiazdy Hollywood: Angelina Jolie, Demi Moore, Uma Thurman i wiele innych celebrytów. Większość kobiet, idąc za przykładem swoich ideałów, wybiera surową dietę dla utraty wagi. I to naprawdę działa, ponieważ ciało od stresu i nagły brak zwykłych produktów (smażone, mące, tłuszcz) gwałtownie traci wagę. Ponadto, jak mówi większość surowych kucharzy, efekt utraty wagi osiąga się dzięki usunięciu toksyn i innych produktów rozpadu, które zostały osadzone na naszych ścianach jelit przez całe nasze życie konsumenckie. Były nawet przypadki, gdy ludzie stracili do 50 kg w syroedeniya!

Czy surowe jedzenie to dieta czy sposób na życie?

Niestety, podobnie jak większość diet, surowe jedzenie ma również tymczasowy efekt. Jeśli trwałeś tydzień i upuściłeś kilka funtów, a następnie wróciłeś do bułeczek i smażonej wieprzowiny, to wkrótce "upuszczone" funty powrócą do swoich pierwotnych miejsc: bioder, brzucha, boków. Czy zatem możliwe jest zrzucenie wagi na syroedeniya - pytanie retoryczne. Niezależnie od przypadku, przejdź do surowej żywności na całe życie. Tak mówią wszyscy surowi wyznawcy. Wybierz nowy styl życia, kierując się nie tylko utratą wagi przy pomocy surowej żywności, ale także dbaniem o własne zdrowie i długowieczność.

Co jeść syroeda?

Jednak biorąc pod uwagę, że wszyscy jesteśmy zainteresowani przede wszystkim kombinacją wagi i surowej żywności, porozmawiajmy o tym, co możemy jeść surowi kucharze. Jak się okazało, nie tak mało. jak schudnąć szybko na syroedenii Po pierwsze, wszystkie surowe zboża są mile widziane, są wylewane z wodą na noc, a następnego dnia są już gotowe. Ponadto kiełki pszenne, tłoczone na zimno oleje roślinne, suszone owoce i, oczywiście, owoce i warzywa w dowolnej ilości.

Wszystkie powyższe produkty są z pewnością bardzo przydatne. A jeśli nie masz skłonności do radykalnych zmian w życiu, to po spróbowaniu tej metody żywienia przez tydzień, bez myślenia o tym, jak szybko schudnąć na surowej żywności, będziesz w stanie pozbyć się nadmiaru cali w talii i uzyskać ładunek pozytywnej energii!