Obecnie eksperci opracowali dużą liczbę bardzo różnych systemów zasilania. Niektóre mają na celu poprawę ciała, inne pomagają schudnąć, a inne wdrażają ważne zasady, które ułatwiają pracę narządów trawiennych. Rozważ nowoczesne i tradycyjne systemy energetyczne i oceń ich efektywność.

Oddzielny system zasilania

Oddzielne jedzenie to system, którego zasady zostały uformowane około sto lat temu. System ten zakłada zdrową kombinację żywności między sobą, a wiele jej zasad jest stosowanych w różnych dietach do odchudzania.

Ten system nadaje priorytet kombinacjom produktów. Uważa się, że ciało jest trudne do trawienia w tym samym czasie produkty, które wymagają różnych enzymów, a więc zasady:

 • nie można jednocześnie jeść kilku rodzajów białka (na przykład: mięso pod serem) lub kilku rodzajów węglowodanów (ziemniaki z chlebem);
 • niemożliwe jest łączenie białek i węglowodanów (puree z patelnią);
 • nie można łączyć cukru i węglowodanów (płatki z owocami lub chlebem z dżemem);
 • mleka, arbuza i melona nie można łączyć z niczym.

Obecnie uważa się, że system jest błędny: organizm z łatwością wytwarza jednocześnie kilka rodzajów enzymów w celu trawienia różnych pokarmów. Ponadto w przyrodzie jest bardzo mało czystego białka lub czystych węglowodanów.

Surowe pożywienie jako system energetyczny

Ten system odchudzania stosowany jest bardzo często i jest bardzo skuteczny, ale jest pozycjonowany jako naturalny system pokarmowy, który jest prezentowany człowiekowi z natury. Zasady takiego systemu żywienia człowieka są proste:

 • Możesz bez ograniczeń jeść wszystkie owoce i warzywa w ich surowej postaci;
 • surowe jaja, orzechy i rośliny strączkowe (również surowe) są odpowiednie jako źródło białka;
 • wszelkie obróbki cieplne są zabronione (w tym herbaty nie można pić).

Surowe pożywienie wymaga długiego przejścia, restrukturyzacji ciała. Ale w rezultacie człowiek zatrzymuje się przy optymalnej masie ciała, czuje się obudzony i szczęśliwy, ma silną odporność i doskonałe samopoczucie. Surowa żywność jest często używana jako krótka dieta do odchudzania, a to daje doskonałe wyniki.

System zasilania "Schudnij w ciągu tygodnia"

Ten system żywnościowy obejmuje odrzucenie zwykłej żywności na rzecz produktów firmy, które są niskokaloryczne, zrównoważone i całkiem smaczne. Istnieje kilka głównych programów:

 • "Główne menu";
 • "Tradycyjne menu z mięsem";
 • Menu białka Fitness-Food;
 • "Menu wegetariańskie";
 • trzydniowa "ekspresowa dieta";
 • jednodniowy program "Dzień postu".

Ten nowoczesny system elektroenergetyczny nie może być używany jako główny system zasilania dla życia (takie podejście zakłada system elektroenergetyczny w klasycznym sensie). Jest to metoda odchudzania, a menu można wyrzucić po osiągnięciu optymalnej wagi. Ponadto produkty programu są uzupełniane o specjalne kompleksy witaminowe, które pomogą zwalczyć brak jakichkolwiek elementów.

Indywidualny system zasilania

surowy system żywnościowy

Najczęściej w dobrych klubach fitness pracuje dietetyk, który może kompleksowo zbadać Ciebie i, w oparciu o Twój typ ciała i wiele innych parametrów, obliczyć dla Ciebie optymalną indywidualną dietę, która spełni Twoje cele.

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych opcji, więc będziesz szukał "swojego" nie przez próbę, błąd i eksperymenty na własną rękę, ale od razu uzyskaj gotowy program, który będzie dostosowany do wszystkich twoich funkcji. Oprócz tego będziesz w stanie stworzyć program sportowy, co oznacza, że ​​będziesz w pełni wyposażony i będziesz w stanie uzyskać piękną figurę, nie tylko z jedzeniem, ale także ze sportem.