George Clooney i jego żona przyjechali na światową premierę filmu "Niech żyje Cezar!", Nakręcony przez braci Cohena, który odbył się w Hollywood. Małżonkowie, ku radości fanów, jak nowożeńcy, plotkują ze sobą, potwierdzając, że nie ma między nimi nieporozumienia.

Flirt na dywanie!

W centrum kinowym Regency odbyło się głośne wydarzenie. Wśród obecnych znaleźli się główni aktorzy - George Clooney i Channing Tatum. Na premierze "Long Live Caesar!" Pojawiły się hollywoodzkie piękności w towarzystwie drugiej połówki - Amal Clooney i Jenny Devan-Tatum.

George i Amal trzymali się za ręce, gruchali i przytulili aparat.

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!

Ona jest jego Kleopatrą!

Amal oczarował nie tylko jej sławnego męża, ale także wszystkich zgromadzonych, którzy nie mogli oderwać wzroku od dusznej brunetki.

Jej długie nogi i smukła sylwetka skutecznie podkreślały białą mini sukienkę. Strój adwokata był usiany małymi kwiatami. Zabawny obraz uzupełnił poprawny makijaż - czerwona szminka na ustach i czarny eyeliner.

Ten wieczór nie był zazdrosny o Amala, ale o George'a!

Парочка не могла оторваться друг от друга Жена актера выглядела блестяще Эффектный наряд в красно-белых танах особенно актуален в предверии Дня Валентина
Клуни гордился красивой и умной супругойСоздатели фильма Итан и Джоел КоэнЧеннинг Татум и Дженна Деван-Татум
Джош Бролин и Кэтрин БойдМария МенуносДольф Лундгрен и Дженни Сандерссон