Tworząc imprezę tematyczną na święta, dekoracja będzie wymagana nawet w przypadku koktajli, a my dostarczymy pomysły na taki wystrój dalej.

Halloweenowy poncz - przepis

Punch jest często nazywany eliksirem Halloween. Może być dekorowany i malowany według własnego gustu, ale zdecydowaliśmy się pozostać w najbardziej oryginalnej wersji - cios z odciętą ręką.

Składniki:

Gotowanie

Wymieszaj sok żurawinowy z klinkami z lemoniadą i limonką. Przed podaniem należy ostudzić napój.

W międzyczasie przygotuj główny element wystroju. W przypadku odciętego ramienia napełnij zwykłą gumową rękawicę wodą. Woda w rękawicy może być odcień w razie potrzeby, lub umieścić w niej galaretki robaki lub pająki. Wypełnione rękawice należy związać i pozostawić w pozycji poziomej w zamrażarce do całkowitego utwardzenia.

Dziurkacz na Halloween - przepis 1Halloweenowy cios - Przepis 2

Usuń pieczęcie z zamrożonych rąk (możesz nawet odłamać kilka lodowatych palców) i umieść je w napoju.

Przepis na eliksir na Halloween będzie korzystnie uzupełniany przez galaretowate zęby i pająki wampirów, a także krople krwi płynącej z talerzy.

Halloweenowy cios - Przepis 3

Halloweenowe koktajle

Do najprostszego bezalkoholowego koktajlu na Halloween potrzebujesz tylko Sprite, trochę lodu, syropu z grenadyny i kilka strzykawek.

Grenadine w strzykawkach symuluje krew i rozpuści się pięknie w połączeniu z syropem. Aby goście nie przegapili tego piękna, będą mieszali swoje składniki samodzielnie.

Napełnij małe strzykawki grenadyną.

Koktajle bezalkoholowe na Halloween 1

Sprite wlać szklanki, włożyć lód, a tuż przed podaniem, włożyć je i szpic.

Halloweenowe koktajle 2

Dla większej świąteczności koktajle bezalkoholowe w stylu Halloween można uzupełnić kostkami lodu z zamrożonymi w nich plastikowymi pająkami. Ostrzegaj swoich gości, aby wypijali napój z takim suplementem przez kanalik ze względów bezpieczeństwa.

Dekorowanie koktajli alkoholowych na Halloween

Składniki:

Na koktajl:

  • wódka - 55 ml;
  • Cognac - 15 ml;
  • czerwony sok pomarańczowy - 60 ml.

Dla "krwi":

  • syrop kukurydziany;
  • czerwone zabarwienie żelu.

Gotowanie

Przygotuj "krew" do dekoracji okularów. Aby to zrobić, wymieszaj kilka kropel żelowego barwnika spożywczego z syropem kukurydzianym.

Dekoracja koktajli alkoholowych w Halloween 1

Zanurz okulary i szklanki w syropie, przewiń i przewiń, obserwując jak sztuczna krew płynie wzdłuż krawędzi.

Dekorowanie koktajli alkoholowych na Halloween 2

Wymieszaj składniki na koktajl i wlej do dekorowanych szklanek. W razie potrzeby każde szkło można uzupełnić plastikowymi zębami wampira.

Dekorowanie koktajli alkoholowych na Halloween 3

Planowanie przyjęcia w stylu Halloweenowych koktajlowych przepisów idzie w tle, w porównaniu z dekoracjami. Ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na dekorację okularów, która z pewnością zachwyci wszystkich gości!

koktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle na halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle z Halloweenkoktajle na halloweenkoktajle z Halloween