Przygotowanie do ślubu często przeradza się w nieprzerwany wyścig, ponieważ musisz wykonać niewiarygodną ilość pracy: przygotuj listę gości i wybierz restaurację, wybierz styl wesela i rozrywki, wybierz suknię ślubną i wiele więcej. Bardzo często w tym zamieszaniu panna młoda nie ma czasu na odpoczynek. Dlatego druhny tradycyjnie zajmują się organizacją przyjęcia przedślubnego.

W tym artykule powiemy Ci, w co się ubrać na wieczór panieński i porozmawiamy o tym, jak temat imprezy panieńskiej odbija się w ubraniu.


Pomysły na ubrania panieńskie

Wybór ubrań na wieczór panieński zależy od tematu imprezy. Na przykład impreza w styl wojskowy zakłada spódnice lub spodnie, a także kurtki, topy lub koszulki w kolorze khaki lub kamuflażu. Możesz uzupełnić strój pseudo-wojskowymi czapkami, zabawkowymi pistoletami, różnymi insygniami komiksowymi - ramiączkami, medalami, szewronami.

Jeśli nie ma jasno określonego jednolitego motywu, preferuj wygodną odzież codzienną wybraną w tym samym stylu. Na przykład wszyscy uczestnicy wieczoru panieńskiego mogą być ubrani w dżinsy i identyczne koszule (T-shirty). W tym przypadku pożądane jest, aby nadal wybrać pannę młodą - napis na koszulce, kolor ubrań lub akcesoriów.

Najpopularniejszym strojem na przyjęcie dziewczyny są bujne spódnice, tutus i białe koszulki lub T-shirty z zabawnymi napisami lub nadrukami.

Najłatwiejszą opcją jest, kiedy każda dziewczyna ubiera się tak, jak chce. Żadnych ograniczeń w tym nie powinno być - ktoś chce ubrać się w sukienkę z luksusowym dekoltem, a ktoś będzie wygodniejszy w dżinsach. Zaletą takiej opcji jest demokracja i wygoda dla każdej z dziewcząt. Minusem jest stylistyczna "niezgoda". Ale możesz połączyć wszystkich uczestników przy pomocy identycznych bransoletek, kolorowych zasłon (welony), tych samych dużych koralików, kokardek we włosach lub na pasku, krawatów lub innych akcesoriów wykonanych w tym samym stylu.

Imprezy kostiumowe wyglądają świetnie - na przykład wszystkie dziewczyny w strojach z bajki księżniczki lub kosmici. Możesz nawet ubrać się na podstawie swojej ulubionej bajki, rozdając role i kostiumy wśród uczestników.

Akcesoria świąteczne

Wybór akcesoriów na imprezę - to chyba najbardziej odpowiedzialny zajęcie. Detale tworzą integralny wizerunek stylistyczny. Upewnij się, że w sukienkach wszystkich dziewcząt były takie same lub co najmniej podobne szczegóły. Możesz wybrać wspólny kolor - różowy, zielony, niebieski, żółty, fioletowy lub dowolny inny, ale możesz, wręcz przeciwnie, ustawić tęczę - każda doda neutralny strój z jasnymi dodatkami wybranego koloru.

Teraz wiesz, w co się ubrać na wieczór panieński i łatwo zaakcentować świąteczną atmosferę przy pomocy ubrań i dodatków. Ale najważniejsze to nie ubrania, ale nastrój. Zadbaj o dobrą zabawę i niech Twoje wakacje będą naprawdę niezapomniane.

ubrania na wieczór panieński 1ubrania na wieczór panieński 2ubrania na wieczór panieński 3
ubrania na wieczór panieński 4ubrania na wieczór panieński 5ubrania na wieczór panieński 6
ubrania na wieczór panieński 7ubrania na wieczór panieński 8ubrania na wieczór panieński 9