Etniczny kontynent afrykański jest bardzo sławny styl etno biżuteria, dodatki i ubrania, które imponują niesamowicie namiętnym temperamentem, a także wyrazistym kolorem. Kolor i wyrazistość tego stylu są tak silne, że projektanci mody, którzy wolą rozwijać modele w różnych kierunkach, czerpią ogromną przyjemność z ich uwzględnienia.

Narodowa odzież afrykańska

Zróżnicowane odbitki w afrykańskim kierunku etnicznym są dość oryginalne dla naszej percepcji, ponieważ tutaj najczęściej używane są ozdoby plemienne. Charakterystyczną cechą tego kierunku jest bogactwo odcieni naturalnych tkanin. Produkty z tak ciekawych materiałów można łatwo zobaczyć w niemal każdej kolekcji na każdym podium mody.

Afrykańskie motywy odzieży są z pewnością najbardziej rozpoznawalnymi elementami, dlatego większość kobiet mody nie może pokusić się o użycie elementów afrykańskiej odzieży do stworzenia najbardziej ekspresyjnych etnicznych obrazów. Ale jednocześnie musisz być bardzo ostrożny, ponieważ sukienki w afrykańskim stylu i akcesoria z tymi samymi motywami nie tolerują przesadnego zaniedbania, ogromnej różnorodności. Lepiej jest wybrać tradycyjne akcesoria do obrazów i części, które można idealnie połączyć z różnymi ubraniami i dać możliwość stworzenia odpowiedniego nastroju. Tymi detalami mogą być naszyjniki i kolczyki o dużych rozmiarach, wykonane z naturalnego materiału, bransoletki wykonane z drewna, metalu, liczne zawieszki wykonane z ptasich piór, pazurów lub psów. Niesamowite amulety i wielowarstwowe paciorki, które mienią się różnymi kolorami, są dość popularne.

Afrykański styl w ubraniach 1Afrykański styl w ubraniach 2Afrykański styl w ubraniach 3
Afrykański styl w ubraniach 4Afrykański styl w ubraniach 5Afrykański styl w ubraniach 6
Afrykański styl w ubraniach 7Afrykański styl w ubraniach 8Afrykański styl w ubraniach 9