Pojęcie "hipster" przyszło do nas z Ameryki lat czterdziestych ubiegłego wieku. To prawda, że ​​w tamtych czasach hipsterzy nazywali miłośników muzyki jazzowej coraz większą popularnością. Teraz hipsterzy to ludzie, którzy entuzjastycznie podążają za modą (bycie hipem - być w temacie), interesują się sztuką, kinem i muzyką "nie dla wszystkich" itp. Porozmawiajmy więcej o tym, jak ubierają się modne dziewczyny, czego słuchają i co oglądają.

Jak ubierać dziewczyny biodrówki?

Prawdopodobnie masz pojęcie o tym, jak hipstersi wyglądają - raczej dziwny wygląd z punktu widzenia osoby, która nie należy do tej subkultury. Jeśli nie widzisz w tym nic dziwnego i chcesz ubierać się w ten sam sposób, poznaj sekret stylistyki hipsterów w kombinacji markowych ubrań marek budżetowych (Gap, Zara, H & M, KixBox) i zabytkowych przedmiotów.

Zapytaj osobę na ulicy "Co mają na sobie biodegradowcy?", A każdy, kto kiedykolwiek słyszał o tej subkulturze, opowie ci o koszulach w kratkę. Rzeczywiście, wielu hipsterzy z przyjemnością zakładają męską koszulę w klatce, łącząc ją z legginsami lub obcisłymi spodniami. Wśród hipstersów, zarówno dziewcząt, jak i chłopaków, chuda jest teraz w modzie - bardzo wąska, obcisła figura, jak druga skóra (stąd nazwa), dżinsy czy spodnie. Hipsterzy oddychają nierównomiernie na koszulkach, swetrach i koszulkach z różnymi nadrukami. Najczęściej są to widoki Londynu, fantastyczne zwierzęta lub zwierzęta w niecodziennym stylu, łuki innych hipstersów i zwroty w różnych językach świata. A ponieważ biodrówki starają się wyróżnić z tłumu, odciski na koszulkach udają, że są wyjątkowe.

Z butów, hipsterzy mają szczególną miłość do sneakersów (często Convers, ale inne marki nie są zabronione) w kolorach żółtym, pomarańczowym i zielonym. Wezwane są również slipy, mokasyny, wierzchowce i buty na masywnych platformach i piętach.

Istotną cechą hipster jest okulary. Zwykle są to raczej duże modele z masywnymi ramkami. Ulubiona marka Wayfarer i Ray-Ban.

Trudno jest spotkać się z modnisiem bez torby, oni też czytają to akcesorium. Najczęściej modne torby vintage (wykonane na wzór), takie jak torba sportowa z logo igrzysk w Moskwie. Torby-torby są również popularne, być może z zabawnymi obrazami - hipsterzy lubią pokazywać światu własną ironię.

Ponadto, aby stworzyć swój własny wizerunek, hipsterzy chętnie używają obszernych szali, jasnych bandaże, kolorowe legginsy i rajstopy, czapki, plastikowe bransoletki.

Fryzury dziewczyny hipsterov

Jeśli uważasz, że wszystkie biodrówki pasują do tej samej fryzury, to się mylisz - standardy nie są dla nich. Hipsterska fryzura może być umyślnie nieostrożna, jakby wszystkie grzebienie w domu zostały zgubione. Hipster może robić włosy w najnowszy sposób, który nie zdołał jeszcze zdobyć serc mas. A z powodu zamiłowania do wszystkiego, co vintage, hipsterzy mogą tworzyć fryzury, skupiając się na starych, prawdopodobnie czarno-białych filmach. Hipoteza oczywiście sprawi, że fryzura wpasuje się w jego wizerunek.

Zainteresowania Hipster okulary hipster

Być może słyszeliście o miłości przedstawicieli tej subkultury do fotografii. Współczesny hipster, pomimo szerokiego chodu postępu, nadal korzysta z kamery filmowej. Hipotek ma ponadto za zadanie przekazywać sensację, swoje emocje, kompozycję kadru i wyrazistość obrazu, na którym mu nie zależy, chyba że rzuci okiem.

Czego słuchają hipsterzy? Odpowiedź jest oczywista - najmodniejsza muzyka. Ci ludzie zazwyczaj nie cierpią na upodobanie do żadnego wykonawcy, wolą szukać nowych i nowych grup muzycznych i wskazówek.