Połączenie kurtki i T-shirt stało się ostatnio bardzo popularne. Jednocześnie taki zespół jest istotny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Przy odpowiednim podejściu, te dwie pozornie niezgodne rzeczy pomogą stworzyć zarówno biznes, jak i codzienny obraz .

Jak nosić kurtkę z koszulką?

Tylko dzielna, pewna siebie dziewczyna może sobie pozwolić na taki zespół. Zarówno zwykłe T-shirty, jak i modele z różnymi nadrukami i napisami będą odpowiednie do stworzenia oryginalnego i stylowego wyglądu. Możesz więc uzupełnić obraz dowolnymi. Wszystko zależy od pragnienia i nastroju modnej kobiety.

Warto zauważyć, że zespół składający się z kurtki z t-shirtami i dżinsami jest ulubioną opcją dla młodych ludzi. Ta kombinacja wygląda modnie i nieco ekstrawagancko, bez względu na to, czy jest to obcisła skóra, klasyczny model prosty czy też chłopaki z dziurami i zadrapaniami. Taki uniwersalny wygląd zaczął cieszyć się dużą popularnością wśród starszych kobiet, które chętnie podążają za trendami mody i chcą nadążać za duchem czasu. Stworzone lekkie zaniedbanie z umiejętnym połączeniem kolorów doskonale pasuje do stylu biznesowego. Na przykład biała koszulka, różowa kurtka i niebieskie pół-dopasowane jeansy z dziurami w kolanach będą doskonałą opcją dla biznesowych i kreatywnych osobowości.

Nie mniej atrakcyjna i stylowa będzie wyglądać jak połączenie ze spódnicą, która może również odzwierciedlać nastrój właściciela. Na przykład krótki rozszerzony model z delikatnym kwiatowym nadrukiem byłby idealnym rozwiązaniem na romantyczny nastrój. Dla swobodnego wyglądu, powinieneś preferować prostą spódnicę jeansową, a długi szyfonowy produkt nadaje się na ważne wydarzenie.

No i, oczywiście, biała dopasowana koszulka to idealna propozycja na czarną damską kurtkę. Ta klasyczna kombinacja zawsze będzie wyglądać korzystnie i elegancko. Dopełnieniem wizerunku surowych spodni jest wizerunek firmy lub biura. Ale jeśli założysz koszulkę na koszulkę, kurtkę i zestaw dla chłopaków i jasne buty na obcasie, wtedy uwaga zostanie zwrócona na to.

kurtka z t-shirtem1kurtka z t-shirtem2kurtka z t-shirtem3
kurtka z t-shirtem4kurtka z t-shirtem5kurtka z t-shirt6
kurtka z t-shirtem7kurtka z t-shirtem8kurtka z t-shirtem9