Dzisiaj teoria "pór roku" jest bardzo popularna; wygląd koloru i sprawiają, że jest to właściwy wybór ubrań. Stworzenie harmonijnego obrazu tak, aby wszystkie detale i kolory wyglądały perfekcyjnie - raczej żmudne ćwiczenie wymagające wyobraźni, talentu i oczywiście wiedzy o tym, jak wybierać ubrania w zależności od koloru.

Jak określić kolor swojego koloru w ubraniu?

Charakterystyczną cechą zimowego wyglądu są ciemne włosy. Kolor skóry może być zarówno blady, jak i ciemny, to samo dotyczy koloru oczu - niebieskiego, szarego lub brązowego. Wyjątkowość zimowego koloru jest taka, że ​​ich towarzyszami są te kolory, które zupełnie nie nadają się do innych rodzajów wyglądu. Na przykład oślepiająca biel lub jasna czerń.

Podstawowa kolorystyka garderoby zimowej powinna składać się z kontrastujących kombinacji. Na przykład ubrania koloru czarnego najlepiej połączyć z rzeczami o jasnym kolorze różowym, żółtym, fioletowym lub szmaragdowym. W przypadku zimowych kolorów zimowych bardzo dobrze pasuje kolor nocnego błękitu, który dobrze komponuje się z klasycznym kolorem białym i czerwonym.

wybór ubrań według typu koloru 1wybór ubrań według koloru 2wybór ubrań według typu koloru 3
wybór ubrań według typu koloru 4wybór ubrań według typu koloru 5wybór ubrań według typu koloru 6

Wiosenne piękności z włosami pszenicy, brzoskwinią lub mleczną skórą i światłem, ale wyraziste oczy, najlepiej nosić jasne odcienie ubrania. Muffled i "sproszkowane" kolory - tabu dla kobiety-wiosny!

Naturalne piękno wiosennego wyglądu doskonale podkreśla szarobłękitne, morelowe, wielbłądowe i liliowe kolory. Ubrania w ciemne kolory nie wiosną zbyt wiele, ale jeśli taka potrzeba powstanie, możemy tylko doradzić, że jest to czekolada purpurowa lub ciemna.

wybór ubrań według koloru 7wybór ubrań według koloru 8wybór ubrań na kolor 9
wybór ubrań według typu koloru 10wybór ubrań według typu koloru 11wybór ubrań według koloru 12

Kobiety-lato można rozpoznać po zimnie szarej skórze, jasnoblond włosach, a także w zimnych, zimnych oczach. Przedstawiciele tego typu kolorów preferują uszlachetnianie i uszlachetnianie ubrań.

Kwasowe i chwytliwe kolory powinny być wyłączone z letniej kolorowej garderoby. Łagodnie brzmiące tony - to jest to, co pasuje do letniej dziewczyny. Możesz nosić niebieskie, szare, leniwe róże, oliwkowe i zimne bzy.

wybór ubrań według typu koloru 13wybór ubrań według rodzaju koloru 14wybór ubrań według rodzaju koloru 15
wybór ubrań według koloru 16wybór ubrań według rodzaju koloru 17wybór ubrań według koloru 18

Kolor jesieni jest rzadki, ale bardzo łatwo go rozpoznać. Takie kobiety mają wrodzoną jasność i pewność siebie. Czerwone, brązowe lub miedziane włosy, zielone lub jasne brązowe oczy, a wszystko to na tle bladej skóry.

Ciepłe, wygodne i naturalne farby - to główna zasada doboru koloru odzieży do koloru jesieni. Wygląda na zwycięskie ubrania w złotych odcieniach. Ziołowy zielony i błękitny kolor podkreśli naturalne piękno.

wybór ubrań według typu koloru 19wybór ubrań według koloru 20wybór ubrań według koloru 21
wybór ubrań według koloru 22wybór ubrań według rodzaju koloru 23wybór ubrań według rodzaju koloru 24