Post dni - Dobre narzędzie do czyszczenia ciała i utraty wagi. Istotą takich metod jest to, że istnieje tylko jeden rodzaj produktu. Konieczne jest powtarzanie takich dni raz lub dwa razy w tygodniu. Dobrze znane dni postu kefiru i owoców, a dzisiaj dotkniemy dnia postu czekolady.

Rozładunek na czekoladzie

Czekolada jest z reguły uważana za produkt, którego należy unikać, aby nie zaszkodzić szczupłej sylwetce. Ale eksperci od dawna są przekonani, że czekolada o wysokiej zawartości kakao nie tylko nie sprzyja pełności, ale także pomaga schudnąć, nie za nic, co istnieje dieta czekoladowa .

Na podstawie tych stwierdzeń opracowano specjalny dzień postu na czekoladę. Co najważniejsze, czekolada zawierała co najmniej 70% kakao. Najważniejsze jest rozciągnięcie półtora do dwóch litrów wody i zwykłego 100 gramowego batonika na cały dzień.

Możesz też trzymać się standardowego menu w czekoladowy dzień, ale trzy razy dziennie (15 minut przed posiłkiem) zjesz 10 gramów czarnej czekolady. Specjaliści od żywienia zalecają przeprowadzanie takiego wyładowania nie częściej niż raz w tygodniu, i dla jednego takiego dzień postu na czekoladzie na czczo można stracić nawet półtora kilograma.

Dzień postu czekolady mlecznej

Abyś mógł zobaczyć naprawdę dobry wynik z dnia wyładunku czekolady, musisz kupić prawdziwą, wysokiej jakości gorzką czekoladę, ale czekoladki mleczne i śmietankowe powinny być umieszczone na tylnym palniku, ponieważ tylko negatywnie wpływają na twoją figurę.

Dzisiaj opracowano kilka różnych rodzajów czekoladowych dni, które można łączyć z innymi produktami. Tak więc na przykład popularność postów z makaronem i czekoladą stała się popularna, gdzie dozwolone jest mieszanie niektórych potraw i nikt nie zakazuje podjadania, ponieważ główną zasadą takiego dnia postu nie jest głodzenie.