Daleki i tajemniczy Argentyna przyciąga coraz więcej podróżników z różnych zakątków naszej planety, gotowych pokonać wiele godzin lotów ze względu na magiczne wodospady, błękitne jeziora, potężne góry i malownicze krajobrazy. Terytorium kraju łączy wiele barwnych i niepowtarzalnych atrakcje wśród których jest nietypowe miejsce, a dokładniej, mała łatka obszar La Boca - Caminito Street. Ta ulica miejska uważana jest za wizytówkę Buenos Aires , nie bez powodu turyści nazywali to muzeum na wolnym powietrzu.

Музей под открытым небом Funkcje uliczne

Od hiszpańskiego "kaminito" dosłownie tłumaczone jako "ścieżka" lub "ścieżka". To niesamowite miejsce, położone w dzielnicy La Boca, to ciągły deptak, w którym nie ma absolutnie żadnego samochodu. Nazwa Caminito Street została wydana na cześć słynnego na całym świecie tanga "Caminito", które w 1926 roku napisał wybitny kompozytor Juan Diaz Fliberto.

Улица знаменитого танго

Domy przy ulicy Kaminito są urządzone w jasnych kolorach, a chodniki ozdobione są oryginalnymi autorskimi rzeźbami. Tutaj znajduje się wiele cichych i przytulnych kawiarni, sklepów z pamiątkami i sklepów. Po południu otwiera się pchli targ, w którym w rytmach brzmiącego tanga turyści mogą kupić rękodzieło, różne pamiątki i obrazy lokalnych artystów.

Уличные скульптуры

Wieczorem ulica zamienia się w prawdziwą salę koncertową. Artyści uliczni i muzycy występują na wolnym powietrzu, demonstrując publiczności swój talent i umiejętności. Ulica Caminito to nie tylko duma Buenos Aires, ale także wspaniałe miejsce odpocząć , a także personifikacja wesołego, tętniącego życiem latynoamerykańskiego koloru.

Яркие строения

Jak dostać się do Caminito?

Główną atrakcją turystyczną La Boca jest najłatwiejszy dojazd transport publiczny . Możesz także skorzystać z autobusu lub taksówki. Od przystanku na rogu ulicy Floryda i Avenida Roque Sáenz Peña, autobusy odjeżdżają co 20 minut.

Знаменитая пешеходная зона