Trudno spotkać kobietę, która nie chce mieć pięknego biustu. Nawet jeśli natura nagrodzi cię pięknym popiersiem, musisz się nim zaopiekować. Jedna z najbardziej efektywnych i prostych opcji - symulator klatki piersiowej. Istnieje kilka różnych opcji, które dają w zasadzie te same wyniki.

Czym są symulatory piersi?

Easy Curves to jedna z najpopularniejszych opcji. Ten symulator jest ekspander , którego działanie opiera się na zasadzie podwójnego oporu. Z powodu tego obciążenia uzyskuje się kończyny i środkowe mięśnie piersiowe. Takie wysiłki można odczuć, naciskając lub pracując z hantlami. Ten symulator do powiększania piersi może być stosowany w takich kompleksach:

  1. Trzymając symulator poniżej talii, należy wycisnąć i odczepić, stopniowo podnosząc go do poziomu klatki piersiowej.
  2. Symulator musi zostać podniesiony i ściśnięty - rozłożony, zmieniając pozycję ramion pod kątem 45 stopni względem osi. Konieczne jest wykonywanie ruchów bez przerw.

Zaleca się przemian tych kompleksów w celu poprawy wyników. Na symulatorze można ustawić inne obciążenie, ponieważ istnieje specjalny regulator, który znajduje się w środku ekspandera.

Shake Weight - symulator, który nie tylko poprawia stan piersi, ale także osłabia barki i dłonie. Zewnętrznie wygląda jak hantle, ale znacznie bardziej wydajne niż zwykły pocisk. Działanie opiera się na dynamicznej bezwładności. Po wstrząśnięciu, symulator zaczyna poruszać się jak tłok. Dzięki działaniu fali uderzeniowej mięśnie kurczą się z dużą szybkością. Łącząc drżenie, na przykład z podnoszeniem lub obrotami rąk, można osiągnąć doskonały wynik. Symulator mięśni piersi powinien być trzymany obiema rękami przed sobą, maszyna do powiększania piersi w ten sposób możesz poprawić elastyczność biustu. Załączona jest instrukcja, która stwierdza, że ​​przed użyciem Shake Weight, zaleca się skonsultować się z lekarzem.

Podstawy korzystania z symulatora na kobiecy biust

  1. Aby uzyskać pożądany efekt, należy go wykonać sesje szkoleniowe każdego dnia. Wystarczy spędzić średnio 5 minut.
  2. Ważne jest, aby podczas sesji czuć, jak działają mięśnie. Jeśli tak się nie stanie, robisz coś złego.
  3. Aby osiągnąć dobry wynik, nie można robić przerw między ćwiczeniami.
  4. Przestań trenować, jeśli poczujesz zawroty głowy lub ból.