Jeśli mają być rodzice z dziećmi jazda samochodem czy jest to przyjaciel w transporcie, warto to wziąć pod uwagę dziecko w samochodzie może zachorować . Wynika to z niezdolności mózgu do korelowania sygnałów przedsionkowych i wzrokowych, które wchodzą do niego podczas jazdy. Kołysanie powoduje wiele niedogodności nie tylko dla samego dziecka, ale także dla rodziców, którzy nie wiedzą, jak pomóc dziecku i złagodzić jego stan. Jednak wielu rodziców nie chce dać dziecku pigułek na chorobę lokomocyjną (na przykład, dramina, bonin), aby pomóc mu poradzić sobie z nudnościami i chorobą lokomocyjną w transporcie. Aby dziecko mogło czuć się komfortowo podczas podróży, można użyć opasek na rękę z powodu choroby lokomocyjnej w pojazdach dla dzieci, które są sprzedawane w aptece.

Zaletą tej bransoletki jest to, że musi ona być noszona bezpośrednio przed podróżą. Jego akcja rozpoczyna się po 2-5 minutach po tym, jak rodzice położyli bransoletkę na dziecku. Wczesne stosowanie tego środka choroby lokomocyjnej, aby zapobiec występowaniu takich objawów choroby lokomocyjnej, jak:

  • nudności;
  • zawroty głowy;
  • ogólne złe samopoczucie;
  • zimny pot;
  • bladość skóry;
  • zwiększone wydzielanie śliny.

Dziecięca bransoletka akupunkturowa od choroby lokomocyjnej TravelDream jest nieszkodliwa dla dziecka. To pozwala tłumić nudności i chorobę lokomocyjną podczas podróży, wpływając na punkt akupunkturowy w Pericardium P6.

Akupunktura (akupresura) to metoda nielekowa, zgodnie z którą wszystkie narządy i układy ciała mają punkty akupunktury w całym ciele. Poprzez wpływanie na nie można normalizować pracę właściwego organu. Tak więc punkt Pericardium P6 jest odpowiedzialny za pracę układu trawiennego, przepływ krwi i spokój umysłu.

Naciśnięcie tego punktu wysyła impuls nerwowy do mózgu i blokuje uczucie mdłości.

bransoletki przeciw chorobie lokomocyjnej dzieci

Jeśli dziecko ma silne objawy choroby lokomocyjnej, możesz kliknąć na plastikową kulkę na bransoletkę, która ma na celu szybkie zmniejszenie nudności i chorobę lokomocyjną.

Bransoletki przeciw chorobie lokomocyjnej dla dzieci mogą być używane od wieku trzech lat. Bransoletki dziecięce wielokrotnego użytku mają jasne kolory, które mogą przyciągnąć młodych podróżników.

Czy bransoletki pomagają chorować?

Sceptyczni ludzie wierzą, że nie ma efektu noszenia specjalnych bransoletek od choroby lokomocyjnej, to tylko autohipnoza osoby.

Rodzice powinni pamiętać, że jeśli dziecko jest bardzo dręczone przez nudności, pocenie się, zawroty głowy podczas podróży w transporcie, może to być oznaką zakłócenia aparatu przedsionkowego. W takim przypadku bransoletka związana z chorobą lokomocyjną może nie mieć odpowiedniego efektu i wymagana jest konsultacja lekarska.