Każdego roku ten kraj chętnie odwiedza miliony turystów. Przede wszystkim udają się tutaj, aby podziwiać wspaniałą dżunglę, przestronne pampasy, nieprzejezdne lasy tropikalne, inspirowane lokalną kulturą, obyczajami i atrakcjami. Ten kraj dba o swoich gości, a zatem Boliwia można znaleźć wiele pięknych hoteli, których obsługa powita każdego gościa.

Boliwia Hotele z 5 Gwiazdkami

Zanim staniesz się najlepszym z najlepszych hoteli w kraju:

 1. Las Olas znajduje się na wzgórzu z pięknym widokiem na miasto Jezioro Titicaca . Ten hotel składa się z małych, niezwykłych domów z oryginalnym wystrojem wnętrz. Jest to idealne miejsce na relaks z miejskiej dżungli i zgiełku. Cena pokoju za jedną noc wynosi 79 USD.
 2. Las Olas
 3. El Hostal de Su Merced znajduje się w malowniczej części Sucre . Sam budynek jest zbudowany w stylu kolonialnym, a wnętrze psychicznie przenosi każdego gościa w przeszłość. Jest to hotel butikowy położony w samym sercu miasta.
 4. El Hostal de Su Merced
 5. Hotel La Cupula uważany jest za jeden z najlepszych hoteli w Ameryce Południowej. Większość pokoi jest otwarta i ma ogromne okna, dzięki czemu można podziwiać piękne widoki bez wstawania z łóżka.
 6. Hotel La Cupula
 7. Hotel Rosario Lago Titicaca to prawdziwy boliwijski zakątek raju z widokiem na jezioro Titicaca. Stąd możesz od razu przejść niezapomnianą podróż na wyspy Słońca i Księżyca.
 8. Hotel Rosario Lago Titicaca
 9. Hotel butikowy Stannum zajmuje tylko dwa piętra w ogromnym wieżowcu. To hotel, który przekracza wszelkie oczekiwania. Z pokoi roztacza się panoramiczny widok na miasto La Paz .
 10. Stannum Boutique Hotel
 11. Parador Santa Maria la Real oferuje swoim gościom wizytę w eleganckiej restauracji z europejską kuchnią, relaks w spa. Jest prawdziwą perłą kraju i znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od centralnego placu stolicy Boliwii.
Parador Santa Maria la Real

Tanie hotele w Boliwii

Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakwaterowaniu, zapraszamy do hoteli trzygwiazdkowych:

 • El Pueblito Resort;
 • Hotel Sagarnaga;
 • Hotel Cordillera Real;
 • Hotel Savoy.
Hotel SagarnagaHotel Savoy

Zakwaterowanie tutaj będzie kosztować niedrogo, a jakość obsługi będzie miło zaskoczyć.

A jeśli chcesz czegoś niezwykłego, odwiedź hotel z solą, która znajduje się na Uyuni Solonchak w Boliwii. Palacio de Sal został zbudowany w 2004 roku z bloków solnych. W momencie jego powstania potrzeba było co najmniej 10 000 ton soli!

Отель из солиПаласио-де-Саль
Эко-отель из солиХолл соляного отеля