Czarna magia od wieków gloryfikowała czarowników do rangi bóstw, wpływając na pewne zjawiska i innych ludzi. I w tym magu pomagają mroczne siły. Aby osiągnąć pożądany rezultat, stosuje się różne środki: czary, rytuały obrzędowe, wróżby na kartach tarota, tak zwane ogniwa krzyżowe. Jest w arsenale praktycznych czarna magia i runy . Byli ulubionym narzędziem najkrwawszego mistyka - Adolfa Hitlera, nieświadomej runy "czarnego PR" i sprawcy rosnącego zainteresowania nimi.

Niewiele o runach

Słowo "runa" w poetyckim tłumaczeniu ma raczej romantyczne brzmienie - "tajemnica opowiedziana szeptem". Za pomocą skompresowanego obrazu graficznego każda runa symbolizuje pewne naturalne zjawisko i jednego ze skandynawskich bogów. Symbole te są aktywnie wykorzystywane w czarnej magii nie tylko jako środka do przepowiadania przyszłości, ale także do wpływania na tę lub inną naturalną zasadę.

Możliwości magii runicznej

Runy pozwalają właścicielowi spojrzeć w przyszłość lub poprawnie zrozumieć pewną sytuację. Jednak w czarnej magii to narzędzie jest używane szerzej. Korzystając z run w swojej praktyce, czarny mag może zrobić następujące rzeczy:

  • zaklęciem miłosnym, mankietem lub wiązaniem seksualnym. Seks i miłość często stają się przyczyną spełnienia czarnej magii, a żaden biały czarodziej nie podejmie się narzucenia uczuć innym;
  • przekleństwo terenu. Ta metoda wzywa ciemną esencję do zatrucia życia ludzi żyjących w określonym miejscu (choroba, nieszczęście, ubóstwo itd.);
  • uczynić osobę wyrzutkiem. Tak więc czarna magia jest używana jako sposób na zemstę na wrogu, narzucenie mu klątwy społecznej samotności;
  • dokonać zmiany (przenieść choroby, nieszczęścia itp. na inną osobę);
  • zainspirować wszelkie myśli lub poprawić istniejące.

Jak nauczyć się czarnej magii?

Kiedy myślisz o tym, jak zostać czarownicą i poznać tajniki czarnej magii, powinieneś być w pełni świadomy swojego marzenia. Czarne magiczne bronie to mroczne siły, które wymagają ciągłej współpracy. Czarna magia nie jest magiczną różdżką, jest to sposób na życie, który dobrowolnie wybierasz dla siebie. Nie bez powodu czarni magowie przechodzą różne rytuały inicjacyjne, w tym rytuał przejścia i czarną komunię.

Będziesz musiał nauczyć się wielu informacji, spędzać dużo czasu na odpowiednich forach, a także zakupić niezbędny sprzęt. Jeśli chodzi o runy, najlepszą opcją są runy wykonane ręcznie. Między tobą a runami należy ustanowić ścisłą więź energetyczną, dla której również wykonuje się różne rytuały. Jedna z najczęstszych - przebarwiająca się runa krwi (może być mieszana ze śliną). Nawiasem mówiąc, twoja krew stanie się częstym elementem pracy z runami.

Konsekwencje czarnej magii

Wystarczy przeczytać spowiedź byłych czarnych czarownic i magików, aby zrozumieć, że konsekwencje służb ciemnych sił mogą być najbardziej godne ubolewania. Dlatego wielu magów woli odeprzeć zło od siebie, wylewając je na inne przedmioty. W ten sposób przyjmują grzech na duszy - w końcu, jak wiadomo, efekty czarnej magii energia nigdy nie znika. I przypadkowa osoba, która była w niewłaściwym miejscu i czasie, może cierpieć z powodu twoich mrocznych pragnień.

Wszystkie działania czarnych czarowników są niszczycielskie i nie tylko on cierpi z ich powodu, ale także ten, kto apelował o "pomoc". Zaklęcia, spiski na chorobę lub śmierć - wszystko to obfituje w wielkie straty i udręki w tym i następnym życiu. Jaka opłata będzie obowiązywać czarną magię, możesz nie wiedzieć. Zdrowie, dobrobyt finansowy, osobiste szczęście, a nawet zdrowy rozsądek - każdy z tych obszarów może służyć za kartę przetargową. Zastanów się nad tym, odwołując się do czarnej magii spełnienie pragnienia .