Nie tylko ezoteryków, psychików i czarownic, ale także naukowców podejrzewa się o istnienie ludzkiej duszy. I.D. Afanasenko w swoich pismach świadczy o obecności każdej nie tylko fizycznej - widzialnej powłoki, ale także duchowej - niewidzialnej. Co oznacza inkarnacja, do której ta druga jest bezpośrednio związana - w tym artykule.

Czym jest inkarnacja?

Chodzi o uosobienie duszy w fizycznej skorupie człowieka. Ten ostatni przybywa na Ziemię, aby rozwiązywać problemy karmiczne i budować duchowy potencjał. Inkarnacja jest procesem integrowania subtelnych ciał osoby, uformowanych w kosmicznym stopniu bytu i fizycznej powłoki. Buddyści wierzą, że wysoko rozwinięte duchy mogą mieć kilka inkarnacji lub ciał w tym samym czasie, ale są kontrolowane przez pojedynczy kosmiczny umysł. To daje ducha okazję do wypracowania więcej zadań ewolucyjnych podczas jednego wcielenia.

Czym inkarnacja różni się od reinkarnacji?

Reinkarnacja jest transmigracją duszy. Wiele narodów wciąż wierzy, że urodziwe dziecko otrzymuje duszę jednego z przodków, lub efemeryczna pochwa jest ucieleśniona w innym ciele. Wcielenie i reinkarnacja są ze sobą powiązane, ale druga nie zawsze jest wynikiem ewolucji duchowej i poprawy "Wyższego Ja" na poziomie kosmicznej istoty. Ale zawsze jedno i drugie jednoczą dwa lub więcej płaszczyzn świadomości, zidentyfikowanych jako obecność wcielonego Ducha w osobie, która nosi swoją ziemską lub wyższą świadomość.

jak inkarnacja różni się od reinkarnacji

Czy powinienem wierzyć w inkarnację?

Każdy rozwiązuje to pytanie dla siebie, ale nawet nauka, która nie przyjmuje niczego za pewnik, ale wyjaśnia wszystko z perspektywy doświadczenia i praktyki, nie obala obecności aury i biopola u ludzi. Aura chroni ciało przed zewnętrznymi szkodliwymi skutkami, a uzdrowiciele to widzą. Biopole składa się z ciał astralnych i eterycznych, a także można je zmierzyć, które psychicy robią za pomocą specjalnych klatek. Wcielenie istnieje - wierzący ludzie nie wątpią w to, w przeciwnym razie wiele religijnych przykazań po prostu nie mogło na nich polegać.

Technika wcielenia

Każda osoba przychodzi na ten świat, aby wykonać swoje zadanie, aby zrealizować swój cel. Opinia jest wyrażana, że ​​Ziemia jest rodzajem "czyśćca", w którym dusza odkupia swoje grzechy. To nie jest dla wszystkich, a proces powtarza się w kolejnych inkarnacjach. Aby przerwać błędne koło i osiągnąć nowy poziom rozwoju, ludzie używają różnych technik do pracy z przeszłymi inkarnacjami, ponieważ inkarnacja oznacza to, czego oczekuje wyższy umysł, jest łatwy do zrozumienia podczas medytacji.

Inkarnacja duszy, której głównym celem jest rozwój pozytywne myślenie , daje możliwość uzyskania potencjału do ich duchowego rozwoju. Jego szczupłe ciała zostaną wykorzystane po powrocie do cywilizacji pozaziemskich. W procesie medytacji osoba czerpie informacje o przeszłych żywotach i może z niej później korzystać w świetle nowych zadań w tym zakresie.

co oznacza inkarnacja

Wcielenie - dowód

Argumenty za istnieniem duszy osoby są liczne, ale nie doświadczyły tego na sobie, trudno uwierzyć w prawdziwość takich opowieści, a sami narratorzy są trudni do przekonania - wierzą, że mieli kontakt ze swoją zmarłą bliską osobą. Być może istnieją już dowody na istnienie duszy, po prostu nieopłacalne jest, aby ktoś je upublicznił.

  1. Jako przykład można przytoczyć historie ludzi, którzy doświadczyli śmierci klinicznej na stole operacyjnym, a następnie powiedzieli, że widzieli się unosząc się pod sufitem, słyszeli rozmowy z medykami i obserwowali ich pracę.
  2. Inkarnacja po przypadkowej śmierci jest potwierdzana w seansie, gdy medium mówi do duszy zmarłego, zadaje pytania i otrzymuje odpowiedzi.
  3. Istnieje inkarnacja, a zwykli ludzie, którzy stracili swoich bliskich, mogą to potwierdzić. W pierwszych dniach po śmierci odczuwają swoją obecność w domu, słyszą charakterystyczne kroki i dziwne uderzenia, powiew wiatru, a niektórzy nawet odczuwają ciężar ręki na ramieniu lub uścisku.