Często dziewczęta, chcąc w jakikolwiek sposób osiągnąć własne, zaczynają praktykować czarną magię w domu. Niewiele osób rozumie, że jest to również niebezpieczne, jak skydiving bez uprzedniej instrukcji. W tym przypadku jest tak wiele subtelności, które należy rozumieć, aby nie powodować problemów, że trzeba czytać specjalistyczne książki przez kilka lat, zanim przejdą do prawdziwych działań.

Czarna magia dla początkujących

Przede wszystkim należy powiedzieć o konsekwencjach. Po rozpoczęciu praktyki czarnej magii w domu, nie można już liczyć na pomoc sił światła i są skazane na osiągnięcie wszystkiego mroczną drogą, paraliżując swoją duszę. Odtąd twoja osobowość zacznie się zmieniać, aw niektórych momentach będziesz myślał, że stałeś się zupełnie inny od siebie.

Często w niedoświadczonych rękach czarna magia zwraca się przeciwko nieudanej czarodziejce: zdarzają się przypadki, kiedy oczarowany mężczyzna brutalnie zabiła czarnoksiężnika lub zadała jej poważny obrażenie ciała, a czarne zaklęcie magiczne na pieniądzach nie doprowadziło do łatwego wzbogacenia, ale do całkowitego zniszczenia. Na przykład otwarcie czarownic otworzyło się gwałtownie tendencje samobójcze i popełniła samobójstwo, a zaklęcie czarnej magii zmieniło się w lata niepowodzeń. Z reguły za takie czyny trzeba płacić nie za coś, ale za najdroższą rzecz w życiu.

Dlatego warto pomyśleć trzy razy, zanim sam przeczytasz czarną magię lub zwrócisz się do czarownic. Jest to jednak bardzo poważna decyzja, której możesz bardzo żałować w przyszłości - ale będzie to zbyt trudne, aby coś poprawić.

Czarna magia: klapa

Jeśli sytuacja jest dla ciebie tak ważna, że ​​jesteś gotów zaryzykować wszystko, aby osiągnąć swój cel, możesz odprawić obrzęd czarnej magii w domu. Klapa to sposób na rozdzielenie dwóch osób, "wyłączenie ich" dla siebie nawzajem i jest to jeden z najgorszych i najniższych czynów w całej czarnej magii. Opłata za to jest bardzo wysoka.

A więc rytuał. Przyklej dwie figurki wosku do siebie - trzeba jasno wyrazić dziewczynę, a drugą - faceta. O północy zapal świecę i powiedz:

"Nomena apitus kata! Nomena apitus kata!
Duchy ciemności przychodzą szybko,
(...) i (...) (imiona kochanków) odrywają się nawzajem.
Poświęcam ci tę miłość.
Niech na zawsze go zastąpią! ".

W końcu trzeba ostro oderwać figury od siebie. Następnie przebij serce męskiej postaci i powiedz:

"Wielki książę nocy! Pokaż swoją siłę,
i będę wierny (wierny) waszemu grobowi!
Z serca tej miłości,
Oderwij czułość, zabierz to!
Alte Viritus habilis! Alte viritus habilis! "

Potem ukryj figurki w różnych miejscach. Kiedy pożądany wynik jest oczywisty, wyciągnij igłę, aby osoba znów była zdolna do miłości. Jest to bardzo silny i niebezpieczny klap, a osoba, której jest on stworzony, może poważnie zachorować, a ty, który spowodowałeś zło, może nawet oczekiwać fatalnego wyniku.

Czarna magia przyciągająca pieniądze

Istnieje zła czarna magia, która obiecuje bezprecedensowy zysk. Jednak to oszczerstwo jest najważniejszą chrześcijańską modlitwą "Ojcze nasz", wręcz przeciwnie - od końca do początku. To bardzo poważny krok i to, czy warto, zależy od ciebie.

Tekst spisku:

"Nima! Ogavakul jest san iwabzi, on jest w eundsuksi san san idev en; Mishan Makinzhlod Meyalvatsoy i Ezhoya Ishan Iglod Man Ivatso; Wyślij wiadomość Man Shad Yanschusan Shang Belh. Ilmez An i Isaben An Okya, Yovt Yalov czarna magia zaklęcia dla pieniędzy Do piekła Hesenben an ise. Jerzy Shan Echto, Enyn i Avals, (trzykrotnie :) yulimop, Idopsog Idar Ogeovt enemi ashan ischomen illetsi i itesop Iytyavs; achan etnoskazeb itsorp, Okydalv; Ashan Iherg Itsicho, Idopsog; San Yulimop, Yeziort Yaatyavserp. Nima. Vokev Ikev i Onirpen i Yenin I, Uhud Umotyavs oraz Unys i Utsto Awals. (Trzy razy :) San Joulimop, Jyntremsseb Jytiyavs, Yikperk Jytyavs, Job Jytyavs. Auchan ishud, Ezholb, ISAPS i Ynrevks yaikyasv się itsicho Eun i Eun w yastslesv i idiirp, Yuletadop inzizh i higalb Eschivorkos, Yyayanlopsi KFL i yys edzev Jerzy ynitsi Eshud, Yuletishetu, yynseben Yurats. Ebet Avals, Shan Yezhob, Ebet Avals. Nima. San Yulimop, Hytyavs Khesv i Yeretam Yayovt Yaytscherp Idar, Jizhob Enys, Etsirich Yesusii Idopsog. Nima. Ahud Ogatyavs i Anys i Atstoyami ov.