Są takie "specjalne" soki ze specjalizacją w detoksykacji. Oznacza to, że te napoje owocowe, o wiele bardziej aktywne niż jakiekolwiek inne, pomagają oczyścić organizm. A czyszczenie jest prawie gwarantowaną utratą wagi, ponieważ nie możemy sobie nawet wyobrazić, ile "śmieci", które zgromadziło się w nas, dodaje rozczarowania przy ważeniu.

Można je również nazwać napojami do spalania tłuszczu, ponieważ aby coś spalić, trzeba rozpalić ogień - soki detoksykacyjne, jak nic innego, pomagają wzbogacić światło metabolizm .

Przyjrzyjmy się więc przepisom na tłuste napoje!

Soki Detox

Najlepszym rozwiązaniem dla soku detoksowego jest połączenie owoców cytrusowych i owoców o wysokiej zawartości błonnika (jabłka, marchew, imbir itp.). Zaledwie kilka szklanek świeżych soków cytrusowych w ciągu tygodnia i oczyścić przewód pokarmowy z odpadów zgromadzonych w nim przez cały miesiąc!

Mieszaj różne owoce cytrusowe z imbirem, marchewką i jabłkami i przeskakuj razem przez sokowirówkę - tutaj masz genialnie proste czyszczenie do utraty wagi.

Koktajl do spalania tłuszczu

Jeśli zdecydujesz się nie tylko na "picie, schudnięcie", ale także na odrobinę płynnej diety, będziesz potrzebować koktajli do spalania tłuszczu. Ich urok polega na tym, że zawierają one wszystkie korzystne substancje z owoców i warzyw, a także białka i wapnia z powodu bazy mlecznej. Wszystko to nie tylko rozpocznie proces aktywnego odchudzania, ale także pozwoli Ci przygotować przekąski i dietę oraz światło. Możesz wybrać dzień na dietę "koktajlową" lub zastąp drugie śniadanie i przekąskę takim napojem.

Truskawkowy koktajl

Składniki:

  • truskawki - ½ kg;
  • odtłuszczone mleko - 2 szklanki.

Gotowanie

Aby przygotować ten tłusty napój, zmiel truskawki w mikserze, a następnie dodaj je mleko i znów śmigaj.

Koktajl może być serwowany z listkami mięty, nasion lnu lub pokruszonych orzechów.