Co jesteśmy pomysłowi, jeśli chodzi o wnioski dotyczące utraty wagi, a utrata wagi jest tak prosta i szybka, jak to możliwe, aby nie musieć się ruszać i jeść wszystkie ulubione domowe potrawy (synonimy: tłuste, wysokokaloryczne).

Tak więc, po raz kolejny staramy się schudnąć za pomocą dostępnych narzędzi - czegoś, co zawsze można znaleźć w każdej kuchni. W tym przypadku jest to dieta oparta na sodzie plus cytryna. Szkoda, że ​​twórca, będziemy mówić otwarcie, geniusz, który wymyślił ten sposób odchudzania, ze skromności pozostaje anonimowy. Wiele kobiet pocałowałoby go później za wynalazek.

Istota diety

Metoda odchudzania zwana soda plus cytryna przypomina nam już zapomniany sposób skutecznej utraty wagi, przy użyciu napoju gazowanego z wodą.

W tym czasie zaleca się kobietom nie tylko rozpuszczenie sody z wodą, ale "ugasić" ją kwasem.

Aby zrozumieć geniusz diety na sodzie oczyszczonej i cytrynie, musisz wydobyć swój podręcznik z chemii nieorganicznej.

Soda ma strukturę alkaliczną, kwas (może być cytryna lub ocet) - odpowiednio, kwaśny. Alkalia i kwas dają reakcję obojętną.

Kiedy wypiłeś znaną wodę z sodą, reakcja nie pojawiła się w szklance, ale w żołądku (jest kwaśne pH!). To samo działo się w twoim żołądku, co dzieje się w łyżce z napojem i octem.

Teraz zalecamy mieszanie sody oczyszczonej i cytryny do utraty wagi. Reakcja ("pop") występuje w szklance. Pijesz tę wodę i w tobie, w żołądku, dostajesz nadmiar uwolnionego dwutlenku węgla. W rezultacie ciało reaguje charakterystycznym urywaniem.

Co się dzieje z trawieniem: chociaż uwodniona soda jest mniej aktywna niż tylko soda zmieszana z wodą, pozostałe alkalia reagują z kwaśnym środowiskiem żołądka i neutralizują je.

Żołądek ma początkowo kwaśne środowisko, aby strawić pokarm. W wyniku tego proces trawienia zostaje zawieszony. Jedzenie pozostaje w żołądku przez chwilę, wędruje, soda plus cytryna do utraty wagi gnijące, a następnie ciało, które odstąpiło od sody, pozbywa się go poprzez biegunkę lub wymioty.

Konsekwencje: nie przyswajaj niczego, co zjadłeś. Ani witaminy nie ma zdrowych soli, żadnych minerałów, żadnych kalorii, żadnych tłuszczów.

Przepis na dieta

Jeśli naprawdę chcesz doświadczyć tej kuszącej metody odchudzania i zobaczyć różnicę między "przed" i "po", przygotuj sobie "pop" dla siebie: weź szklankę przegotowanej wody, dodaj ½ łyżeczki tam. soda i kilka łyżek soku z cytryny.

Wszystko to należy wymieszać i popić takim napojem.

.