Wiele dziewcząt myśli o tym, jak szybko stracić zbędne kilogramy. Dziś słynny izraelski model Bar Rafaeli postanowił im pomóc i podzielić się swoimi doświadczeniami w tej sprawie, publikując migawkę w kostiumie kąpielowym i pisząc krótki post.

Pasek uderzył wszystkich swoim wyglądem

Tego lata 31-letnia Raphaeli najpierw została matką. Model urodziła córkę Liv Ezra. Od tego momentu minęły zaledwie 2 miesiące, a bar już się uformował. Aby to udowodnić, dziewczyna opublikowała na swojej stronie zdjęcie na Instagramie, w którym ona w swobodnym kostiumie kąpielowym wskakuje do basenu. Fani z tego filmu zaczęli się rozkoszować, zapełniając gwiazdę pochlebnymi recenzjami. Nawiasem mówiąc, w ciągu jednego dnia ten strzał zdobył ponad 40 000 polubień.

Бар после родов быстро пришла в форму Czytaj także
  • Bar Raphael urodziła córkę!
  • Bar Rafaeli udostępnia swój ślubny film wideo z okazji drugiej rocznicy ślubu z Adi Ezrą
  • Bar Rafaeli jest w ciąży w sześć miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka

Bar opowiadał o ich treningu

Aby wyglądać tak piękny model często dzieje się na siłowni. A raczej codziennie przez kilka godzin. Stale publikuje zdjęcia i filmy z treningów, opowiadając o swoim reżimie:

"Zawsze wiedziałem, że możesz osiągnąć dobre wyniki tylko w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Jeśli mówimy o tym, co jem, to po prostu odpowiednie jedzenie bez żadnych szkodliwych produktów. Jeśli chodzi o trening, mogę powiedzieć: kocham TRX. Jest to kompleks ćwiczeń, przeznaczony dla osób, które nie lubią nosić ciężarów, skaczą na platformach itp. Człowiek wykonuje ćwiczenia używając swojej wagi i specjalnych pasków do zawieszania. Ponadto wykonuję pilates, jogging i czasami aerobik. "

Nawiasem mówiąc, ostatnio Bar Rafaeli udzielił wywiadu, w którym przyznała, że ​​była bardzo zadowolona z jej wyglądu:

"Kiedy patrzę na siebie w lustrze, jestem przytłoczony pozytywnymi emocjami. Bardzo podoba mi się moje wyszkolone ciało. Zawsze łapię się na tym, że myślę, że jako nastolatek wyglądałam gorzej niż teraz ".
Бар использует в тренировках вес своего телаБар всем рекомендует правильно питаться и заниматься спортомСейчас Бар нравится себе больше, чем в подростковом возрасте