Jesienne targi w szkole - co ugotować Z reguły w każdej szkole w październiku i listopadzie odbywają się tematyczne jesienne szkolne targi, a matki przez długi czas nie mogą wymyślić czegoś smacznego na przygotowanie się do tego święta. W końcu bardzo ważne jest dla dzieci, aby ich produkt był doceniany i kupowany. Spójrzmy więc na niektóre popularne opcje.

Szkoła jest miejscem, w którym dzieci są bezpieczne, a ten punkt dotyczy również żywności. Dlatego wszystkie te kulinarne rozkosze, które mama przygotuje na festiwal, powinny być bezpieczne dla dzieci.

Z reguły wszystkie rodzaje domowych wypieków, które są uważane za najbezpieczniejsze dla dzieci, są używane jako towary na targach. Ale ciastka z kremem, sałatki i inne łatwo psujące się jedzenie na takie imprezy nie przynoszą.

Co piec na jesień do szkoły?

Jesień to czas zbiorów na polach, w ogrodach i sadach, to wszystko, co wzrosło dzięki pracy człowieka. To może stać się wskazówką dla niedoświadczonej matki, która jest zagubiona w przypuszczeniach, co gotować i przynieść na jesień w szkole.

 1. Pierwszą rzeczą, którą dzieci kojarzą z jesienią, jest żółknięcie liści na drzewach. Ponieważ możesz spróbować zrobić kolorowe jesienne liście mastyki i udekorować je, na przykład, bułeczki z rodzynkami lub jakikolwiek inny farsz.
 2. Jesienne targi w szkole - co ugotować 1
 3. Jesień to czas grzybów. Za pomocą specjalnych foremek z kruchego ciasta można piec małe grzyby. Dla realizmu są one zanurzone w kapeluszu w roztopionej czekoladzie, a noga w mak, przedstawiający ziemię.
 4. Jesienne targi w szkole - co ugotować 2
 5. Nawiasem mówiąc, mak jest również uprawiany ludzkimi rękami, i dlaczego nie używać go jako nadzienia do wszelkiego rodzaju bułek lub dziwnych ciast, ponieważ jest on zarówno smaczny, jak i zdrowy.
 6. Jesienne targi w szkole - co ugotować 3
 7. W niecodzienny sposób możesz upiec najprostsze placki z nadzieniem owocowym , które jesienią można dosłownie ugotować ze wszystkiego, co zbiera się w ogrodzie lub ogrodzie. Umieszczając małe ciastka wokół małego, otwartego ciasta z podobnym nadzieniem, otrzymujemy niezwykły upieczony słonecznik, który z pewnością zainteresuje dzieci.
 8. Jesienne targi w szkole - co ugotować 4
 9. Cóż, co, jesień fair nie ma piasku orzechy ze skondensowanym mlekiem - ulubione przysmaki dzieci od niepamiętnych czasów. Są bardzo proste i jeśli dziecko pomaga matce w przygotowaniu, z pewnością będzie z siebie dumny.
 10. Jesienne targi w szkole - co ugotować 5
 11. Za pomocą blach do pieczenia można przygotować różnorodne ciasteczka i małe herbatniki. Dzieci szczególnie lubią domowe niedźwiadki Barney , które są bardzo łatwe do przygotowania w domu.
 12. Jesienne targi w szkole - co ugotować 6
 13. Małe dzieci, uczniowie szkoły podstawowej, polubią małe zające - mieszkańców lasu jesiennego. Nie sprawia im trudności nawet najbardziej niedoświadczony mama do pieczenia. W celu uformowania takiego zająca wystarczy zrolować ciasto o kształcie okrągłym lub elipsoidalnym, ułożyć uszy na wierzchu i zrobić oczom drewniany patyk.
 14. Jesienne targi w szkole - co ugotować 7
 15. Jesienne róże mogą obnosić się nie tylko w ogrodzie, ale także na stole podczas targowej wyprzedaży. Są robione za pomocą kółek ciasta francuskiego i szynki, które leżały na sobie i skręcały się w formie pączka, a następnie pieczone.
 16. Jesienne targi w szkole - co ugotować 8
 17. Wszystkie dzieci mają bzika na punkcie pizzy, a można je również przygotować na jesienne targi, tylko za pomocą farsz warzywny.
 18. Jesienne targi w szkole - co ugotować 9

Teraz dowiedziałeś się, że coś ciekawego i niezwykłego można przygotować na jesienne targi w szkole dla swoich dzieci. Gotowanie kulinarnych arcydzieł nie zajmuje dużo czasu, ale da wiele pozytywnych emocji matce i dziecku, jeśli również będzie uczestniczył w tym procesie.