Jesienne kurtki dla nastolatek Kiedy pierwsze zimno jest tuż za rogiem, nadszedł czas, aby mamy pomyślały o kupieniu kurtki dla nastolatki na jesień. Taka odzież wierzchnia jest również nazywana sezonem półrocznym, ponieważ może być używana na wiosnę, a także w ciepłe zimy w regionach południowych.

Jaką kurtkę kupić nastolatce jesienią?

Wybór tej lub innej odzieży zewnętrznej zależy w dużej mierze od miejsca zamieszkania. Tak więc, w ciepłych obszarach, rozgrzana jesienna kurtka nie będzie potrzebna, ale będzie można ją ograniczyć wiatrówka na runie.

W przypadku większości dziewczynek preferowane są krótkie kurtki jesienno-jesienne, zwłaszcza jeśli mają być noszone przy dość ciepłej pogodzie. Z reguły mają miękką polarową podszewkę, a jako grzejnik cienką warstwę syntetycznego zimyzera.

Niektóre modele kurtek dla nastoletnich dziewcząt na wiosnę i jesień mają trzy czwarte rękaw, ale są uzupełnione wydłużonym dzianinowym mankietem, który zapobiega zamarznięciu dłoni. Takie modele są modne od ponad roku i nie zamierzają rezygnować z zajmowanych stanowisk.

W przeciwieństwie do krótkich modeli, wydłużone kurtki są cieplejsze, ponieważ zakrywają biodra i pośladki. Jest to bardzo ważne w złej wietrznej lub mroźnej pogodzie, ponieważ dziewczyna musi być wystarczająco ciepła, aby nie doszło do chorób ginekologicznych w tak młodym wieku.

Wydłużone jesienne kurtki dla nastoletnich dziewcząt są wystarczająco lekkie, z małą warstwą izolacji, a także wystarczająco ciepłe, by można je było nosić nawet w temperaturach poniżej zera. Bardzo popularny kurtki parki, którzy mają modny design i doskonale chronią dziewczynę przed zimnem.

Należy zauważyć, że materiał kurtki w dużej mierze odpowiada za zachowanie ciepła. Tak więc, na przykład, bawełna lub inne naturalne tkaniny z niewielkim udziałem nici syntetycznych mogą przechodzić zimne powietrze w środku, co oznacza, że ​​nie będą odpowiednie na mroźne dni. Ale te, które są wykonane ze sztucznego, powietrznego i wodoodpornego materiału, zatrzymują ciepło w środku.

Jesienne kurtki dla nastolatek 1Jesienne kurtki dla nastolatek 2Jesienne kurtki dla nastolatek 3
Jesienne kurtki dla nastolatek 4Jesienne kurtki dla nastolatek 5Jesienne kurtki dla nastolatek 6
Jesienne kurtki dla nastolatek 7Jesienne kurtki dla nastolatek 8Jesienne kurtki dla nastolatek 9