W dzisiejszych czasach produkty szkodliwe dla ludzi stanowią znaczącą część diety nawet tych osób, które monitorują swoje zdrowie. Faktem jest, że praktycznie wszystkie produkty wytwarzane w sposób przemysłowy, ze względu na tańsze, są mieszane z różnymi dodatkami chemicznymi, które niepostrzeżenie psują zdrowie z dnia na dzień. Poddaj co najmniej 5 produktów niosących zagrożenie, a poprawisz swoje zdrowie.

Na liście 5 produktów, których nie można zjeść, trudno jest zawrzeć wszystko, czego pożądane jest wykluczenie racje żywnościowe . Ale jeśli szukasz, gdzie zacząć zbliżać się do zdrowego stylu życia, rezygnacja z tego wszystkiego może być świetnym pierwszym krokiem.

Pięć pokarmów, których nie można jeść

  1. Ryba schłodzona ze sklepów . Faktem jest, że lód, na którym leży ta ryba zawiera antybiotyki - w przeciwnym razie ryba ta zniknąłaby w pół dnia, który leżała na ladzie. W związku z tym jego zastosowanie powoduje również zatrucie organizmu ludzkiego, które szkodzi mikroflorie.
  2. Przywożone owoce, warzywa i soja . Zachodni rolnicy używają różnych nawozów i posypek, które mogą poprawić plon i chronić go przed szkodnikami. Wszystko to jest pochłaniane przez produkty i szkodzi ciału osoby, która je zjadła. Zawierają soję, kukurydzę i ziemniaki GMO - jest to prawnie dozwolone.
  3. Drożdżowy chleb i produkty . Większość odmian chleba, które można znaleźć na ladzie, zawiera drożdże (grzyby) - trujące, bardzo szkodliwe dla organizmu. Przed zakupem zbadaj skład i znajdź rodzaj chleba, który został wytworzony bez drożdży, na zaczynie, tak jak powinien. Ewentualnie możesz przygotować odpowiedni chleb w domu lub zastąpić go biszkoptami, naleśnikami.
  4. Biały cukier . Jeśli to możliwe, znajdź brązowy cukier - przynajmniej on nie trawi wybielaczem. Odmówić i od wszystkich słodkich napojów - trzymają wodę w ciele i wywołują obrzęk.
  5. Masło z pięć produktów, których nie można jeść zawartość tłuszczu mniejsza niż 82,5% . Wszystkie produkty o niższej zawartości tłuszczu nie są masłem, ale tłuszcze trans pakowane są w maślane masło. Wpływają negatywnie na organizm: pamiętają produkty szkodliwe dla ludzkiego zdrowia - hamburgery, chipsy - są szkodliwe właśnie z powodu tych tłuszczów, co nieuchronnie prowadzi do otyłości w systematycznym stosowaniu.

Warto zauważyć, że produkty szkodliwe dla postaci, w których dużo cukru, tłuszczów, pustych węglowodanów, z reguły są szkodliwe. Aby chronić swoje ciało, zjedz proste, naturalne jedzenie - warzywa z rynku, naturalne zboża, ryby, mięso i drób, które są produkowane w pobliżu miejsca, w którym mieszkasz.