Czasami łatwo zepsuć trening dla siebie i innych, bo nie trzeba nawet podejmować specjalnych wysiłków. Dla niektórych dzieje się to spontanicznie i z godną pozazdroszczenia stałością. Zwracamy uwagę na 10 najlepszych sposobów, w jakie dziewczęta mogą skutecznie zepsuć siebie i innych ze szkolenia.

  1. "Te perfumy są świetne dla mojego atletycznego wizerunku!" Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to użyć perfum przed treningiem. Niezależnie od tego, jak bezbłędne są twoje preferencje smakowe, ten zapach z pewnością przypadnie do gustu każdemu. A niektórzy z niego mogą nabawić się bólu głowy. I nieuchronny lekki zapach potu, zmieszany nawet z najbardziej elitarnym zapachem perfum, jest mało prawdopodobne, aby cię ozdobić.
  2. "Antyperspirant zapobiega wydostawaniu się toksyn z potu!" Wiele dziewcząt, po przeczytaniu inteligentnych artykułów w Internecie, odmawia stosowania antyperspirantów, aby zapobiec poceniu się. Wyobraź sobie przez chwilę, jaki "zapach" wyszedłby z pokoju, gdyby wszyscy skorzystali z tej zasady! Przed zajęciami na siłowni lub aerobiku zawsze używaj antyperspirantów - najlepiej, jeśli jest to łatwy spray o bardzo cienkim i nie ostrym zapachu.
  3. "Zamknij okno, jestem zimny!" Jeśli pokój jest okropnie duszny, a klimatyzacja nie działa, nie jest to warte, ponieważ obawia się dręczyć wszystkich, którzy zgromadzili się z prośbami o zamknięcie okna. To będzie znacznie bardziej humanitarne, jeśli po prostu trzymasz się z dala od okna. W tym celu można nawet nieznacznie dostosować program szkoleniowy . Uwierz mi, dostęp do świeżego powietrza podczas uprawiania sportu jest bardzo ważny!
  4. "Tylko się nie męczyć!" Wiele dziewcząt wykonuje wszystkie ćwiczenia powoli, bez obciążenia, w każdym razie nie po to, żeby się pocić, nie rumienić, nie zepsuć włosów ... i to jest zły przykład dla innych dziewczyn. Takie treningi efektu nie dają, trzeba zaangażować się w namacalny wysiłek! Tak więc pogodzić się z tym, że pocenie się, uprawianie sportu jest normalne, co więcej, jest to wskaźnik wystarczającego obciążenia pracą.
  5. "Ale robisz coś złego!" Niektórzy ludzie są skłonni do wszystkich i zawsze udzielają cennych rad. Uwierz mi, jest w tym trener, i jeśli nikt nie zwraca się do ciebie, komentowanie ludzi jest po prostu brzydkie. W ostateczności możesz zgłosić się do trenera i poprosić go o pomoc komuś, kto nie potrafi sobie z tym poradzić.
  6. "Trenerze, czy jesteś pewien, że moja subskrypcja jest spóźniona?" To bardzo brzydkie, aby podczas szkolenia poradzić sobie z osobistymi problemami, jednocześnie rozpraszając trenera, a wszyscy obecni będą mieli skandal wywołany skandalami. Wszystkie bieżące problemy muszą zostać rozwiązane przed sesją lub po niej, ale nie w porę.
  7. "Och, znowu zapomniałem wyłączyć telefon!" Szczególnie takie zapomnienie przeszkadza w zajęciach takich jak joga, gdzie trzeba się zrelaksować i poczuć pacyfikację. Jeśli twój telefon od czasu do czasu wydaje tryle, może być wspaniale, aby nabrać nerwów, a ty sam będziesz nieswojo.
  8. Zbyt szczerze ubieranie się w siłowni, rozpraszasz całą męską część (patrzą na ciebie), całą żeńską część (potępiają cię) i od czasu do czasu rozpraszasz się, wpadając na poglądy innych .
  9. "Zróbcie to głośniej ... a teraz jest ciszej ..." Ludzie, którzy nieustannie chwalą się jakością, a następnie muzyką, strasznie działają na nerwy innych. 10 sposobów na zepsucie treningu Jeśli w ogóle nie lubisz muzyki, możesz nagrać swoją płytę CD i zaoferować ją trenerowi.
  10. "Po co zbierać włosy przed treningiem? Pójdę z luzem! " Twoje trzepotliwe włosy, szczególnie jeśli są bardzo długie i, jeśli mają tendencję do wypadania, będą powodować niedogodności dla osób, które je znajdą symulatory i na podłodze. Ponadto w tej postaci głowa włosów jest szybciej zamaskowana, a pod koniec treningu wygląda raczej niechlujnie. Najlepiej zbierać włosy w warkocz.

Te 10 sposobów, aby zepsuć trening dla siebie i innych, działa bez zarzutu. Jeśli nadal chcesz pozostawić przyjemne wrażenie o sobie, lepiej unikać takich sytuacji.