Jutro w świecie rozwijania taśmy o nazwie "Very Bad Mom 2", w której główną rolę grała aktorka Mila Kunis. Wczoraj 34-letnia gwiazda filmowa odwiedziła dwa wydarzenia, prezentując film publiczności. I chociaż niektórzy fani talentu Mila Kunis czytają adnotacje na nową taśmę i nie mogą się doczekać jej obejrzenia, inni z przyjemnością patrzą na stroje, w których aktorka pojawiła się na tych wydarzeniach.

Мила Кунис

Mila Kunis

Kunis w serialu Jimmy Kimmel Na żywo!

Wczorajszy poranek na Milie rozpoczął się od tego, że poszła do studia programu telewizyjnego Jimmy Kimmel Live! Na ulicy w Los Angeles Kunis pojawił się w bardzo interesującym i niezwykłym, jak dla niej, stroju. 34-letnia aktorka pokazała publiczności wydłużoną białą koszulę, czarną dwurzędową marynarkę i wysokie czerwone pończochy. Wszystkie te produkty zostały zaprezentowane w nowej kolekcji marki Fendi, jednak na wystawie ten zestaw został pokazany z inną kurtką. W odniesieniu do włosów i makijażu, Mila widziała tylko naturalne odcienie makijażu na twarzy, jednak, jak układanie kwadratu: włosy opadały jej na ramiona falami.

Мила представила необычный образ Czytaj także
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po plotkach o trzeciej ciąży aktorki
  • Nicole Kidman na planie filmu "Goldfinch" na książce o tej samej nazwie pisarki Donna Tartt

Kunis na premierze taśmy "Very Bad Mom 2"

Po tym jak Mila była na planie porannego programu telewizyjnego, wieczorem aktorka czekała na kolejną świecką drogę wyjścia. Kunis pojawił się w Kalifornii, gdzie miał premierę filmu "Very Bad Mom 2". Do pojawienia się na czerwonym dywanie 34-letnia aktorka wybrała stylową czarną sukienkę o długości midi. Jego styl był dość interesujący: dopasowany gorset z odkrytymi ramionami był połączony ze stójką i prostą spódnicą o długości midi, która miała wysokie poprzeczne nacięcie. Punktem kulminacyjnym tego produktu była dekoracja w postaci kwiatów i liści, haftowana na kołnierzyku, gorset i opadająca na dłonie listew. Do tej eleganckiej sukienki Mila dodała prawie nic, z wyjątkiem dyskretnych ozdób z białego złota i czarnych butów. Fryzura i makijaż były podobne do tych, które można było zobaczyć rano: naturalne odcienie na twarzy ze strzałkami na oczach i delikatnie ułożonymi quadami.

Мила Кунис на премьере фильма «Очень плохие мамочки 2»

Poza Milą na premierze były inne aktorki, które grały role w nowym filmie. 71-letnia gwiazda filmowa Susan Sarandon zwróciła na siebie największą uwagę. Przed dziennikarzami na czerwonym dywanie Susan pojawiła się w czarnym garniturze z białą bluzką i niezwykłymi czarno-beżowymi butami. Jeśli chodzi o inne aktorki, które występują również w "Very Bad Mothers 2", wszystkie na premierze wybrały czarno-białą kolorystykę z minimalną liczbą dekoracji.

Сьюзан Сарандон

Susan Sarandon

Актерский состав «Очень плохих мамочек 2»

Aktorka "Very Bad Mom 2"

Widzowie mogą być zainteresowani faktem, że historia "Very Bad Mom 2" zostanie oparta na opowieści o życiu kobiet, które zdecydowały się rzucić wyzwanie ogólnie przyjętym zasadom. To prawda, że ​​tym razem dołączą do nich także ich rodzice, którzy przybywając na święta Bożego Narodzenia "pomogą" im z radą.

Кэтрин Хан

Catherine Khan

Шерил Хайнс

Cheryl Hines

Кристен Белл

Kristen Bell

Джей Эрнандес

Jay Hernandez

Питер Галлахер

Peter Gallagher

Кунис на премьере фильма «Очень плохие мамочки 2»