Tyra Banks i jej chłopak stali się szczęśliwymi rodzicami. Aby poznać supermodelki, radość macierzyństwa pomogła nam zastępcza matka, która przetrwała dla pary uroczego synka. O tym Tyra powiedział na Instagramie.

Sen o dziecku

42-letnia gwiazda na podium bezskutecznie próbowała zajść w ciążę sama i przeszła wiele procedur IVF. Pomimo wsparcia pana młodego, szwedzkiego fotografika Eric Asla, Banks był zrozpaczony, jak stwierdziła, przychodząc do przeniesienia do Chrissie Taygen.

Jednak dawny "anioł" Victoria's Secret ukrył swój mały sekret, już wtedy nieznana kobieta nosiła serce jej dziecka.

Najlepszy prezent

27 stycznia, narodziny małego nowonarodzonego Yorku, tak brzmi imię noworodka. Prezenterka "Najlepszych modelek po amerykańsku" powiedziała subskrybentom, że dziewczynka ma oczy i palce, ale jej usta i podbródek były podobne do tatusiów. Podziękowała również matce zastępczej za cud, który im dała.

Celebrytka zilustrowała swój post ładnym zdjęciem czapki w paski dla dzieci.

Czytaj także
  • Tyra Banks zerwała z ojcem swojego syna
  • Tyra Banks po raz pierwszy pokazał twarz półtora-letniego syna
  • Tyra Banks zmieniła zasady w "swoim dziecku"

Nie jest powodem do małżeństwa

Fani gratulowali kochankom, którzy razem przez dwa lata, i nie zawiedli, by zapytać ich o ślub. Banki wymijająco odparły, że ona i Eric nie rozmawiali o tym problemie. Ale nie wątpi, że będzie najlepszym ojcem dla Yorku.

42-летняя Тайра Бэнкс на седьмом небе от счастья Ведущая проекта «Топ-модель по-американски» и ее бойфренд стали родителями Суррогатная мать родила им сына
Мальчик получил необычное имя - ЙоркСупермодель рассказала, что малыш унаследовал ее большие глазаТайра безуспешно пыталась зачать ребенка
Несмотря на двухлетний роман влюбленные не торопятся ставить штамп в паспортеТайра Бэнкс на подиуме (шоу Victoria's Secret)Бэнкс в фильме «Бар «Гадкий койот»