Dziś Sigourney Weaver, lat 66, jest równie piękna jak wtedy, gdy była młodą, młodą gwiazdą. Była nominowana do Oscara trzy razy. Jest laureatką Złotego Globu i nagrody BAFTA. Może świat nie dowiedziałby się o tej utalentowanej osobie, gdyby nie została zaproszona do udziału w odcinku słynnego filmu Woody'ego Allena "Annie Hall" w 1977 roku.

Aktorka Sigourney Weaver w młodości - początek kariery

Jakie skojarzenia pojawiają się, kiedy słyszymy imię tej kobiety? - W większości przypadków przychodzi mi na myśl obraz porucznika Ellen Ripley, znanego widzowi z filmu Alien Ridleya Scotta (1979). To kręcenie w tym filmie sprawiło, że stała się prawdziwą celebrytką. W końcu nikt nie słyszał o tej 29-letniej aktorce teatralnej.

Następnie zagrała w trzech sequelach "Alien". Co więcej, jej rola w filmach "Goryle we mgle" i "Dziewczyna z biznesem" została przyjęta z powodzeniem.

Parametry wzrostu i sylwetki Sigourney Weaver

Jeszcze w szkole przyszły celebryty był wysoki (182 cm). Dziś jest na liście najwyższych gwiazd, w tym Marii Szarapowej, Brigitte Nielsen, Uma Thurman , Claudia Schiffer i Cindy Crawford.

Najbardziej interesującą rzeczą w Księdze Rekordów Guinnessa jest to, że Sigourney Weaver (Susan Weaver) jest nazywana najwyższą hollywoodzką aktorką, która odgrywała główną rolę.

Jeśli chodzi o jej parametry, w młodości Sigourney Weaver ma doskonałą postać, a także teraz, a w wieku 20 lat miała następujące parametry: 80-62-87.

Sekrety piękna hollywoodzkiego piękna

"Nie mam żadnych sekretów kosmetycznych. Prawdopodobnie jest to po prostu dobre oświetlenie i nienaganny makijaż ", żartuje Weaver, ale wiemy, że paparazzi wielokrotnie widzieli, jak aktorka idzie popływać.

Czytaj także
  • Revelations of Cindy Crawford, którego małżeństwo dosłownie pęka w szwach
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Claudia Schiffer chodzi z dziećmi wzdłuż ulicy Nowego Jorku

Nie będzie zbędnym przypominanie, że jej matka Elżbieta lubiła tenis i to ona wpajała jej córce miłość do sportu.

Юная Сигурни Уивер Сигурни Уивер в юности актриса Сигурни Уивер
Актриса Сигурни Уивер в молодостиСигурни Уивер в 1983 годуМолодая Сигурни Уивер
Сигурни Уивер на съемках фильма ЧужойСигурни Уивер для фотосессииСигурни Уивер 20 лет назад