Piosenkarz Prince zawsze podziwiał swoich fanów swoim niezwykłym talentem, ale poza tym muzyk wiedział, jak zaskoczyć publiczność swoim wyglądem. Jeden z uznanych liderów światowej muzyki pop prawie zawsze pojawiał się na scenie w butach lub butach na niezwykle wysokich obcasach, ponieważ był zawstydzony swoim wzrostem i bał się pojawiać znacznie mniej niż inni.

Jak wysoki jest Prince?

Według licznych danych, które można znaleźć w różnych mediach, wzrost piosenkarza Prince wynosi około 157-158 centymetrów. Tymczasem przytłaczająca większość fanów muzyka, którzy mieli szczęście zobaczyć go na żywo, zauważa, że ​​wzrost ich idola nie przekroczył 150 centymetrów, a ta cecha ukrył się przy pomocy wysokie obcasy .

Taki niewielki wzrost zawsze przeszkadzał supergwieździe. We wczesnym okresie dojrzewania był nawet zakłopotany publicznym pojawieniem się, jednak strach został później przezwyciężony i zaczął wykorzystywać różne sztuczki, aby wyglądać na wyższe. Ponadto niewielka postura często stała się przeszkodą w budowaniu romantycznych związków.

Chociaż Prince spotkał się z ogromną liczbą kobiet i dwukrotnie oficjalnie się ożenił, bał się spotkać z dziewczynami, ponieważ były one wyraźnie wyższe od niego. Mimo to małżonkowie księcia nie różnili się swoim niskim wzrostem - jego dwie żony, Mayte Garcia i Manuela Testolini, mają około 167 centymetrów wzrostu.

Słynny wykonawca miał także szczupłą sylwetkę. Ciężar śpiewaka Prince'a Rogersa Nelsona przy tak niewielkim wzroście nie przekraczał 50 kilogramów. Mimo to cienkość nie zawstydził księcia. Aktywnie rozebrał się publicznie i wcale nie ukrywał swojego ciała.

Czytaj także
  • Instytut Pantone na cześć księcia nazwany odcieniem fioletu
  • Co skończyło się z dziedziczeniem księcia Singera?
  • W domu zmarłego księcia znaleziono sztabki złota

Piosenkarz i muzyk był wegetarianinem i jadł głównie świeże warzywa. Tymczasem na krótko przed śmiercią przestał jeść te pokarmy. Według kucharza, który pracował w domu celebryty, Książę doznał silnego bólu i dyskomfortu w gardle i żołądku, więc nie mógł zmusić się nawet do jedzenia. W momencie śmierci słynny artysta był niesamowicie wyczerpany, co znacznie pogorszyło jego stan.

маленький рост не стал помехой на пути к звездной карьере певец Принс имел очень маленький рост певец всегда хотел казаться выше
Принс выступал в обуви, напоминающей женскуюмежду концертами Принс тоже ходил на каблукахПринс отличался худощавым телосложением
Принса всегда окружали красивые и стройные женщиныПринс мог предстать на публике с обнаженным торсомПринс был ниже своих жен