Wszystkie kobiety marzą o doskonałych kształtach, takich jak gwiazdy Hollywood. Ale niektóre gwiazdy też tego chcą, ponieważ nie mogą odzyskać idealne parametry . Dla muzyków i aktorów bardzo ważne jest utrzymanie się w formie, ponieważ zależy od tego, czy publiczność będzie ich uwielbiać, a zatem czy popularność pozostanie. Dyrektorzy nie spieszą się z zaproszeniem aktorów i aktorek, którzy ważą ponad 70 kilogramów do swoich filmów. Bohater filmu powinien być doskonały we wszystkim. Oczywiście nie dotyczy to filmów komediowych. Szok dla wielu stał się zdjęciem Jennifer Love Hewitt, która przytyje. Światowe tabloidy tylko o tym pisały. Jak to się dzieje, ponieważ popularna aktorka zawsze była szczupła i malutka. Wiele osób zawsze traktowało to jako przykład i uważało to za wzór piękna.

Z powodu tego, co odzyskała Jennifer Love Hewitt?

Aktorka bardzo się poprawiła po urodzeniu swojego pierwszego dziecka w 2013 roku. Udało jej się przywrócić poprzednie formularze na krótką chwilę, po czym następna ciąża nastąpiła, a latem 2015 r. Jennifer urodziła drugie dziecko. Wszystkie te wydarzenia są bardzo szczęśliwe i szczęśliwe, dopiero po narodzinach jej syna Love Hewitt ponownie przybrały na wadze i nie spieszy się z jej upuszczeniem. Gęsty Jennifer Love Hewitt oburza zarówno prasę, jak i publiczność, ale sama aktorka reaguje bardzo spokojnie na wszystkie frazy wywołujące. Jenny jest pewna, że ​​nie jest gruba, a wszystkie jej nabyte formy dodają jej kobiecości.

Czytaj także
  • Jennifer Love Hewitt odzyskał i zmienił nie do poznania
  • Biografia Enrique Iglesias
  • Jennifer Love Hewitt - sesja zdjęciowa w Maxim

Co więcej, w jednym z wywiadów celebryta stwierdziła, że ​​szybka utrata wagi nie jest jej głównym celem, ale nie twierdziła, że ​​nie będzie ona w przyszłości kształtować się. Teraz cały wolny czas aktorka daje jej dzieci i żonę. Najważniejsze, że ma szczęśliwe małżeństwo i zdrowe dzieci, a nadwaga jest czymś, z czym można się pożegnać, jeśli chcesz. Najwyraźniej taka potrzeba dla Jennifer Love Hewitt.

Дженнифер Лав Хьюитт в парео на пляже Потолстевшая Дженнифер Лав Хьюитт Дженнифер Лав Хьюитт играет в теннис в купальнике
Беременная Дженнифер Лав ХьюиттДженнифер Лав Хьюитт говорит по телефонуДженнифер Лав Хьюитт гуляет с ребенком
Целлюлит Дженнифер Лав ХьюиттДженнифер Лав Хьюитт гуляет с подругойДженнифер Лав Хьюитт выходит из машины