Dlaczego tak jasny i pozytywny element ubioru, jak żółta koszulka damska, wymaga szczególnej uwagi? Odpowiedź jest prosta. Przecież koszulka to jeden z najbardziej popularnych i wygodnych elementów kobiecych szafa na każdy dzień w ciepłym okresie. Żółty kolor to najlepszy sposób na uzyskanie jasnego obrazu, ponieważ ten odcień należy do najbardziej soczystych i letnich odcieni.

Co mogę założyć z żółtą koszulką?

Istnieje wiele modeli damskich żółtych koszul. Możesz uzyskać swobodną lub obcisłą sylwetkę, prosty lub asymetryczny krój, różne warianty rękawa. W każdym razie na pewno podkreślisz swoją indywidualność i dobry smak dzięki słonecznemu odcieniu. Mimo to projektanci mody wyróżniają trzy główne style w modelach T-shirt. I zobaczmy, z czym nosić różne żółte koszulki?

Klasyczny żółty t-shirt . Modele bez niepotrzebnych dekoracji i dodatków - szczególnie casualowe. Zwykłe żółte koszulki podkreślają wygodę, komfort i pewność siebie. Takie modele są dobrze połączone z jeansami, spodenkami i zwykłymi spodniami.

żółta koszulka1żółta koszulka2żółta koszulka3

Żółta koszulka polo . Modele z obniżonym kołnierzem są w stu procentach związane ze sportowym stylem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla nich będą sportowe spódnice i spodenki. Jednak nadal istnieją wyjątki. Zwykłe żółte koszulki polo będą pasować do dżinsów, obcisłych spodni lub luźnych bryczesów.

żółta koszulka4żółta koszulka5żółta koszulka6

T-shirt z długim rękawem w kolorze żółtym . Nie można zignorować pół-sezonowej wersji żółtych koszul z długimi rękawami. Takie modele można pięknie połączyć z casualowymi spódniczkami, wygodnymi spodniami, noszonymi pod sukienkę. T-shirty, uzupełnione kapturem, będą dobrze pasować do sportowego kokarda.

żółta koszulka7żółta koszulka8żółta koszulka9