W okresie półrocznym naprawdę chcę pozostać jasnym i wyróżniać się od reszty. Taki nastrój często jest spowodowany chęcią przetrwania złej pogody. W końcu tak jesienią i zimą tak rzadko można spotkać słońce i zanurzyć się w nim, ścieżce, a nie ciepłych promieniach. Aby pozytywny nie został zastąpiony przez przygnębienie, styliści proponują go zachować codzienny łuk . Jedna z najbardziej odpowiednich części garderoby, idealnie pasująca do tego stylu, jest uważana za żółtą kurtkę.

Żółte kurtki damskie

Dziś żółta kurtka dla kobiet stała się popularnym rozwiązaniem, począwszy od pierwszych chłodnych jesiennych dni i przez cały zimowy okres. W końcu te ubrania zawsze będą podkreślały indywidualność stylu, determinacji i pewności siebie, a także oryginalny obraz od reszty. Projektanci oferują duży wybór stylowych modeli, które różnią się nie tylko stylem i sezonowością, ale także wyborem materiałów, wykończeń, a także samych kolorów. Rzeczywiście, w modzie i jasnych odcieniach skali słonecznej i spokojnych pastelowych kolorach. Zobaczmy, które żółte kurtki są dziś najbardziej popularne?

Żółty płaszcz przeciwdeszczowy . Stylowe rozwiązanie to wybór modelu chroniącego przed deszczem i wiatrem. Przy mokrej, deszczowej pogodzie jasna kurtka podniesie na duchu i doda odrobinę pozytywu całemu obrazowi.

żółta kurtka 1żółta kurtka 2żółta kurtka 3

Żółta skórzana kurtka . Modna garderoba z ostatnich sezonów to skórzane modele. Projektanci oferują lekkie lakoniczne kurtki w żółtych kolorach, odpowiednie dla tematycznych i eleganckich kokardek, a także ocieploną wersję do codziennego noszenia w okresie zimnej jesieni i ciepłej zimy. Bardzo popularne modele skóry lakierowanej, podkreślające kobiecość dzięki pięknemu połyskowi.

żółta kurtka 4żółta kurtka 5żółta kurtka 6

Żółta kurtka zimowa . Ciepłe modele na zimę reprezentują modne parki, puchowe kurtki i pikowane kroje na wyściółce z poliestru. Właściwa dekoracja żółtych kurtek zimowych stała się dekoracją futrzaną, pomalowaną tak, aby pasowała do odzieży wierzchniej lub naturalnych odcieni światła.

żółta kurtka 7żółta kurtka 8żółta kurtka 9

Co ubrać w żółtą kurtkę?

Żółta kurtka zawsze będzie głównym szczegółem na zdjęciu. Dlatego lepiej uzupełnić ją praktyczną i wszechstronną garderobą - dżinsy, legginsy, legginsy lub spodnie w kolorze czarnym lub białym. Modele Dim są stylowo łączone z odzieżą w kolorze jasnoszarym. Nie zapominaj o popularności chwytliwych łuków. W takim przypadku odpowiednia będzie wygodna dzianinowa szafa w odcieniu bordowym, niebieskim i szmaragdowym. Obraz z żółtą kurtką można rozcieńczyć dodatkami. Praktycznym rozwiązaniem byłoby dodanie klasycznych odcieni. Ale jeśli chcesz pokazać swój niezwykły i oryginalny styl, wtedy kapelusz, rękawiczki i szalik do żółtej kurtki lepiej wybrać bogatą kolorystykę - Marsala, szkarłat, pomarańcz, czerwony, niebieski, zielony i inne.

żółta kurtka 10żółta kurtka 11żółta kurtka 12
żółta kurtka 13żółta kurtka 14żółta kurtka 15