Sezon letni trwa, a zatem jasny styl jest bardziej odpowiedni niż kiedykolwiek. W tym przypadku nie jest konieczne, aby cały obraz był wypełniony kontrastami. Wystarczy dodać jeden bogaty element do swojej stylowej łuku. Dziś żółty jersey jest uważany za doskonałe rozwiązanie dla takiego wyboru. Ten model górnej części garderoby jest dość prosty w designie, co świadczy o jego wszechstronności, a także doskonale koresponduje z trendami mody dzięki jasnemu odcieniu. Zobaczmy, które modele damskich żółtych koszul są dziś popularne?

Żółta koszulka Najprostszy, ale i najwygodniejszy jest uważany za pasujący model na szerokich pętlach, zwężonych z tyłu. T-shirty są prezentowane w monochromatycznej kolorystyce, a także dopełnione ciekawymi nadrukami.

Żółta koszulka wierzchnia . Skrócony model będzie stylowym wyborem, który podkreśli Twoją indywidualność i oryginalność. Jasne żółte koszulki są popularne w każdym designie. Może to być prosty, zwięzły krój bez wykończenia, a także interesująca opcja z pięknymi falbankami, falbankami, szeroką sylwetką, falbankami.

Żółta sukienka-shirt Jak wiadomo, oryginalny styl damskich T-shirtów uważany jest za wydłużony model. W żółtym odcieniu ten wybór jest również istotny we współczesnym modzie. Projektanci oferują modele dopasowania mini, a także style swobodnego krojenia w podłodze.

żółta koszulka 1
żółta koszulka 2
żółta koszulka 3

Co mogę ubrać w żółtą koszulkę?

Pomimo kontrastujących kolorów, żółta koszulka jest dość uniwersalna. To stylowe uzupełnienie codziennego wyglądu, luźne kokardy biznesowe, romantyczne komplety, a nawet szafa na wyjście. Żółta koszulka pasuje bardzo dobrze do wydruków takich jak malowanie zwierząt i kwiatowy wzór. W takim przypadku lepiej wybrać krótką garderobę na otwarty top - mini spódniczkę, szorty. Również model żółtego odcienia świetnie prezentuje się w dżinsowej odzieży - dżinsach, szortach, spódnicy. Ponadto w jasnoniebieskiej szafie dobrze komponuje się również z kontrastującą podkoszulką.

Wybierając buty na obraz z żółtą koszulką, powinieneś preferować modele klasycznych i naturalnych kolorów. Dotyczy to zwłaszcza zespołu z koszulką.

żółta koszulka 4
żółta koszulka 5
żółta koszulka 6
żółta koszulka 7
żółta koszulka 8
żółta koszulka 9