Klasyczne modele najpopularniejszych wśród miejskich kobiet w modnych kurtkach, parkach, wyróżniają się tym, że mają prostą i neutralną kolorystykę. Najpopularniejsze kolory parków kurtek to beż, oliwka, brąz, czerń i khaki. Ale dziewczyny, które wolą wyglądać jasno i chwytliwie, powinny zwracać uwagę na model jasnych kolorów. Wśród całej różnorodności proponowanej przez projektantów, żółta marynarka kobiet jest szczególnie uwielbiana przez dziewczęta. Kurtki tego koloru mogą dopingować, rozjaśniając najciemniejszy zimowy dzień.

Żółta kurtka1Żółta parka2Żółta parka3

Co ubrać w żółtą kurtkę?

Zimowy żółty park damski nie potrzebuje jasnych akcentów i oryginalnych dodatków. Nawet w połączeniu z najbardziej zwykłymi dżinsami wygląda atrakcyjnie. Jeśli w twojej szafie jest żółta kurtka, nie powinno być żadnych pytań na temat tego, w co ją założyć. Ta odzież wierzchnia pasuje do każdego sportowego lub swobodnego spodni, Jeggins i legginsy. Styliści uważają, że park damski żółty i pozwala mieszać się ze spódnicą. Chcesz wyglądać niecodziennie? Nosić kurtkę z krótką spódnicą w plisowaną spódnicę. Kobiecość i romantyczność obrazu uwydatnią krótką rozkloszowaną spódnicę. Aby stworzyć obraz młodości, można użyć spódnicy dżinsowej, a prosta spódniczka może być używana jako dodatek do lakonicznego łuku codziennego.

Pomimo pozornego stylu sportowego, park kurtka pozwala na kombinacje z ubraniami, które podkreślają kobiecość jego właściciela. Gdy na dworze jest szron, warto założyć ciepłą sukienkę sweterkową lub dopasowany model przytulnej dzianiny pod parkiem. W ciepłe dni możesz nosić lekką szyfonową sukienkę. Ten obraz jest jasny i romantyczny. Jednak nie powinniśmy zapominać, że długość sukienki nie powinna być poniżej kolana.

Inną oryginalną opcją są krótkie spodenki. Rozwiązanie jest odważne, ale bardzo skuteczne. Zimno nie jest straszne, ponieważ pod dżinsami lub wełnianymi spodenkami noszone są grube szare lub czarne rajstopy. Możesz eksperymentować z monochromatycznym, podnosząc rajstopy tego samego koloru pod parkiem. Idealne rozwiązanie dla młodych aktywnych dziewczyn!

Jeśli chodzi o obuwie, żółty park łączy się z wojskowymi butami w brutalnym stylu, z trampkami, z trampkami, z trampkami iz szerokimi obcasami.

Żółta parka4Żółta parka5Żółta parka6
Żółta parka7Żółta parka8Żółta parka9
Żółta parka10Żółta parka11Żółta parka12