Co robi moda w zimnym sezonie bez ciepłego i przytulnego swetra? Te ubrania po prostu nie mogą stracić na znaczeniu ze względu na praktyczne i wygodne funkcje. Jednak często taki wybór decyduje o obecności takich cech na obrazie jako masywności i bezkształtności. Aby podkreślić brak elegancji i seksualności, styliści preferują modele o oryginalnym i atrakcyjnym wyglądzie, które z pewnością podkreślą delikatny smak i poczucie stylu jego właściciel. A dziś żakardowy sweter uważany jest za modne rozwiązanie, które w pełni odpowiada wyżej wymienionym cechom.

Modne damskie żakardowe swetry

Damskie swetry z żakardowymi wzorami są zawsze stylowe, oryginalne i nietypowe. Rzeczywiście, poza faktem, że sam wzór wygląda zupełnie inaczej niż nadruk fotograficzny lub nadruk, taki produkt jest uważany za raczej trudny do wykonania, co daje jeszcze więcej wartości odzieży. Dziś projektanci oferują dość duży wybór oryginalnych żakardów do swetrów. Zobaczmy, jakie pomysły stały się najbardziej popularne?

Żakardowy pasek swetra . Najprostszy, ale bardzo modny jest uważany za model z kontrastowymi paskami. Takie swetry prezentowane są w pionie, poziomie, przekątnej i abstrakcyjnych wzorach. Zarówno wersja dwukolorowa, jak i połączenie pasków kilku odcieni będą stylowym wyborem.

żakardowy sweter 1żakardowy sweter 2żakardowy sweter 3

Sweter z żakardowym wzorem . Dziś produkt z pięknymi ornamentami i abstrakcjami jest uważany za bardziej uniwersalny. Najczęściej wzory żakardowe zdobią sweter na szyi, pośrodku wzdłuż linii paska lub wzdłuż brzegu. W tym przykładzie wykonania żakard wygląda imponująco i jeszcze bardziej akcentowany.

żakardowy sweter 4żakardowy sweter 5żakardowy sweter 6

Sweter z żakardowym wzorem . Knotowanie określonego obrazu jest dość trudne. Dlatego wzory żakardowe są uważane za najbardziej oryginalny i stylowy wybór. Temat jeleni i noworocznych stał się popularny - bałwanki, choinki, Święty Mikołaj i inni. Często w jednym żakardzie zarówno rysunki, jak i wzory są łączone jednocześnie.

żakardowy sweter 7żakardowy sweter 8żakardowy sweter 9