Jedna z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich odzieży wierzchniej dla kobiet była zawsze uważana za płaszcz. Do tej pory wybór tego elementu odzieży reprezentował szeroką gamę modeli i stylów. Projektanci oferują modne damskie płaszcze na każdy dzień, wygląd biznesowy, a nawet w stylu wieczorowym. Jak pozostać oryginalnym i podkreślić indywidualny styl, jeśli praktycznie każda kobieta mody ma dziś stylowy kawałek odzieży wierzchniej? - W tym przypadku styliści oferują zwracanie uwagi nie tylko na krój i wykończenie, ale także na kolory. Jednym z najmodniejszych dziś są żakiety. Zobaczmy, które żakiety są najbardziej aktualne dzisiaj?

Ciepły płaszcz żakardowy . Zimą, gdy obraz jest ogromny, niewygodny i ponury, interesujący kolor bardziej niż kiedykolwiek staje się istotny. W końcu jest to idealna okazja, aby pozostać niezwykłym i pięknym w czasach, gdy szczupłość i elegancja kryje się pod ciepłą garderobą. Projektanci dopełniają zimowe modele żakardowych płaszczy z futrzanym kołnierzem, co w połączeniu z kolorowym wzorem wygląda bardzo stylowo.

żakardowy płaszcz1żakardowy płaszcz2żakardowy płaszcz3

Letni płaszcz żakardowy . Ciepły okres jest zawsze nasycony jasnymi kombinacjami i nietypowymi nadrukami. Żakardowy i lekki krój nadaje pozytywny i świeży wygląd całemu obrazowi. Letnie żakiety są wykonane z materiałów takich jak bawełna, brokat, perkal, klamra. Ponadto style światła obejmują wieczorowe style z żakardem wykonanym z satyny, jedwabiu, gipiury.

żakardowy płaszcz4żakardowy płaszcz5żakardowy płaszcz6

Lekki płaszcz żakardowy . W okresie przejściowym elegancki kobiecy element odzieży wierzchniej jest bardziej odpowiedni niż kiedykolwiek. W ostatnich sezonach najpopularniejszym stylem jest żakiet o prostej sylwetce w stylu Chanel. Lakoniczny jednorzędowy krój bez kołnierza w połączeniu z piękną tkaniną żakardową podkreśla wyrafinowanie i elegancję indywidualnego stylu fashionisty. Również modny styl żakardu na półsezonowy sezon uważany jest za ponadwymiarowy model wykonany z cienkiej wełny lub boucle.

żakardowy płaszcz7żakardowy płaszcz8żakardowy płaszcz9

Modny żakardowy wzór na płaszcz

Płaszcz żakardowy ma dziś znaczenie w klasycznych odcieniach i kolorowych jaskrawych kombinacjach. Popularne wzory dla modeli dwukolorowych to koronki, małe komórki, gęsia stopa . Nasycone i kontrastujące żakardy są reprezentowane przez modną kratę, abstrakcje owoców i kwiatów, geometryczną asymetrię.

żakardowy płaszcz10żakardowy płaszcz11żakardowy płaszcz12
żakardowy płaszcz13żakardowy płaszcz14żakardowy płaszcz15
żakardowy płaszcz16żakardowy płaszcz17żakardowy płaszcz 18