W czasie ciepłego chcesz nie tylko czuć ciepło, ale także nosić minimum ubrań. W końcu komfort obrazu zależy bezpośrednio od tego. Dlatego ciepłe ubrania zastępują lekką szafę. Styliści powinni wybierać jako naturalne materiały, jak to możliwe. A jednym z takich ubrań, które ostatnio zyskały dużą popularność, są spodnie z tweedu. Ponieważ tkanina jest dość gęsta, nie jest szczególnie atrakcyjna, projektanci oferują stylowe modele, które spełniają najnowsze trendy w modzie.

Tweedowe spodnie w kant . Jednym z najbardziej popularnych stylów są dziś modele zwężonego cięcia. Damskie spodnie tweedowe to stylowe banany, chinos , a także klasyczna rygorystyczna wersja, której możliwe wykończenie uważa się za pasujące do talii.

tweedowe spodnie 1spodnie tweedowe 2tweedowe spodnie 3

Tweedowe spodnie . Bardzo ładna, gruba, ciepła tkanina wygląda w swobodnym kobiecym fasonie. Rozkloszowane biodro uznawane jest za popularny wybór. Ale także projektanci oferują modne tweedowe spodnie o wąskim kroju z lekkim przedłużeniem od kolana.

tweedowe spodnie 4tweedowe spodnie 5tweedowe spodnie 6

Przycięte tweedowe spodnie . Najkrótsza długość nogi jest uważana za najbardziej wszechstronny model, który można nosić w ciepłym okresie pół-sezonu. Często te spodnie łączą i przycinają węższy styl. Ale także w wersji bezpośredniej skrócone modele tweedowe wyglądają bardzo stylowo i wyrafinowane.

spodnie tweedowe 7spodnie tweedowe 8tweedowe spodnie 9

Co mogą nosić tweedowe spodnie?

Damskie spodnie z tweedu mają z reguły zwięzły i dyskretny wygląd. Dlatego stylowy i romantyczny wygląd będzie stylowym wyborem w połączeniu z takimi ubraniami. Najbardziej odpowiednią opcją dla tweedowych spodni są lekkie bluzki, gładkie bluzki i raglany bez masywnego wystroju i dekoracji. Również ciepłe modele wyglądają świetnie w wersji garniturowej z kurtką lub tweedową kurtką. W zimnym okresie krótki płaszcz w angielskim stylu, naturalny kożuch lub skórzana kurtka będą stylowym rozwiązaniem dla twojej odzieży wierzchniej.

tweedowe spodnie 10spodnie tweedowe 11tweedowe spodnie 12