W ostatnich letnich dniach magnes przyciąga turystów do wybrzeży Francji lub Niemieckie zamki . Ale przecież nie zawsze istnieje pragnienie lub możliwość udania się do odległych krajów. I czy jest to konieczne, jeśli pierwotnym celem jest spokojny wypoczynek nad morzem? We wrześniu jest wystarczająco dużo wskazówek, gdzie powinieneś udać się na wiele pozytywnych chwil i zrelaksować się w budżecie.

Gdzie mogę odpocząć we wrześniu?

Na początku września wybrzeże Azowskiego jest dokładnie tym miejscem, w którym należy odpocząć i udać się z całą rodziną. W pierwszej połowie miesiąca pogoda jest bardzo podobna do lata, po prostu bez wyczerpującego ciepła. Dalej zaczynają wieje silny i zimny wiatr, choć woda pozostaje ciepła. Ponadto jest to jedna z najbardziej opłacalnych opcji.

Gdzie wybrać się na wakacje we wrześniu w Rosji 1

Ale miejsca, w których zaleca się je później, znajdują się w regionie Morza Czarnego , więc wygodnie jest odpocząć w połowie września. Lato trwa dłużej i można się położyć na plaży do końca miesiąca. Pitsunda lub Sukhumi pozostają we wrześniu bardzo kolorowym miejscem, a jednocześnie przytulnym miejscem, w którym należy się wybrać, ponieważ można tu odpocząć przez cały rok. Pomimo tego, że te ośrodki nie znajdują się w Rosji, nie trzeba więcej niż godzinę, aby spędzić na wszystkich konwencjach z dokumentami. Ale kuchnia, przystępne ceny i sama atmosfera zachwycą.

Gdzie wybrać się na wakacje we wrześniu w Rosji 2Gdzie odpocząć we wrześniu w Rosji 3

Jednak wystarczają ośrodki, w których można wypocząć w kraju w połowie września. Jest to klasyczna lista Soczi, Tuapse i Anapa. Taman i Gelendzhik mogą być również uwzględnione. Woda będzie cieplejsza od powietrza niemal do samego końca miesiąca, a reszta jest bardzo różna: od elity w dobrych hotelach po dzikie z namiotami.

Gdzie wybrać się na wakacje we wrześniu w Rosji 4Gdzie odpocząć we wrześniu w Rosji 5

Jeśli miejsce, do którego planujesz się udać, nie powinno znajdować się w pobliżu wybrzeża, możesz odpocząć we wrześniu w wielu innych częściach Rosji, a następnie powinieneś udać się w innym kierunku. We wschodniej części kraju, a mianowicie w Kunashir, sezon miękki jest nie mniej piękny. W obu połówkach września jest inna opcja, w której można udać się do Rosji - kierunek wschodni - Sachalin. Doświadczeni turyści wiedzą, że reszta nie jest gorsza pod względem jakości w wielu replikowanych kurortach. Rzeka Kitosia i miejsca na południe od niej czekają jeszcze ciepłą wodą i łagodnym słońcem.

Gdzie udać się na wakacje we wrześniu w Rosji 6