Im bliżej ferii zimowych, tym częściej rodzice zastanawiają się, gdzie mogą iść z dziećmi w Nowy Rok, aby spędzić niezapomniany i zabawny czas. W końcu pozostając w swoim rodzinnym mieście, prawie nie widać wielu interesujących rzeczy, jeśli tylko nie są to duże miasta.

Gdzie spędzić Nowy Rok z dziećmi w Rosji?

W Federacji Rosyjskiej jest wiele ciekawych miejsc, w których ludzie świętują noworoczne święta, które zainteresują zarówno dorosłych, jak i dzieci. Ale aby dać dziecku kawałek tego cudu, udaj się do Veliky Ustyug, gdzie oficjalnie znajduje się rezydencja Święty Mikołaj .

Wiele osób zbiera się tutaj na święta Nowego Roku, a aby nie pozostać z dala od uroczystości, trzeba zarezerwować miejsca z wyprzedzeniem na kilka tygodni. Będziesz mógł uczestniczyć w różnych programach rozrywkowych stworzonych specjalnie dla dzieci.

Gdzie wybrać się na Nowy Rok z dziećmi za granicą?

Ulubieni ludzie Turcji i Egiptu na święta Nowego Roku nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ temperatura wody nie jest odpowiednia do pływania. Ale Nowy Rok z dziećmi na morzu powinien przynieść tylko pozytywne emocje. Dlatego należy rozważyć alternatywne opcje i jest ich dużo.

Trzeba tylko zauważyć, że w przeddzień Nowego Roku wszystkie wycieczki kosztują sporo, dlatego lepiej zarezerwować je z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić znaczną kwotę na rodzinny budżet.

O tej porze roku powitają Cię gościnnie brzegi Bali, Tajlandii, Goa i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Niepożądane jest jednak obchodzenie Nowego Roku z małym dzieckiem do trzeciego roku życia, ponieważ dzieci reagują bardzo wrażliwie na zmianę klimatu i strefy czasowej, a zamiast urlopu można dostać niestrawność lub ARVI.

Zimowe kurorty Finlandii są bardzo atrakcyjne - klimat ten jest podobny do naszego o tej porze roku, a organizm nie będzie musiał dostosowywać się do nowych warunków. Gościnni Finowie Gdzie odpocząć w Sylwestra z dzieckiem Przygotowaliśmy doskonały program zarówno dla małych gości, jak i ich rodziców - na skuterach śnieżnych, na nartach, reniferach i psich zaprzęgach oraz niesamowite zorzę polarne.

Ale najciekawsze dla dzieci będzie komunikacja z prawdziwym fińskim Mikołajem, który mieszka w bajecznej Laponii. Można tam dotrzeć zarówno przez linie lotnicze, jak i specjalny pociąg ekspresowy Laponii, który kursuje między Moskwą a miastem Kuopio.

Miejsca, w których można odpocząć w Nowy Rok z dzieckiem obfitują. Aby nie przejść przez wszystkie rodzaje opcji w nagłych wypadkach w wigilię święta, lepiej jest przygotować się do podróży z wyprzedzeniem, a następnie gwarantuje się wypracowanie dla chwały.