Prawdopodobnie słyszałeś o tym, że tłuszcz, słodycz i mąka - główni wrogowie harmonii. A te sosy są wyjątkowo szkodliwe. A nawet fakt, że zwykłe odrzucenie cukru już przyczynia się do utraty wagi. Wiesz wiele z tego, co powinno być wyłączone z diety - ale co musisz jeść, aby schudnąć? Rozważmy najbardziej przydatny produkty do utraty wagi i oferuje kilka opcji dla odpowiedniej diety dla utraty wagi na każdy gust.

Jakie są produkty spożywcze, aby schudnąć?

Podstawą diety do odchudzania powinny być lekkie, pożywne pokarmy, które trwale łagodzą uczucie głodu. Zastanów się, co powinno być regularnie w diecie.

Kapusta biała, Pekińska, brokułowa itp.

Kapusta jest niedrogim i smacznym warzywem, które zawiera nie więcej niż 25-30 kalorii na 100 gramów w dowolnej postaci. Ciało wydaje dużo więcej na trawienie tego produktu! Możesz jeść kapustę we wszystkich postaciach w niemal każdej ilości.

Wszelkiego rodzaju liściaste sałatki

Jeśli lubisz sałatkę, to zastanów się, że już schudłeś! Jeśli co najmniej 1-2 razy dziennie jako przystawka wybierzesz sałatkę z zielonych warzyw liściastych, nie tylko pomożesz organizmowi trawić mięso, ale także pozwolisz spalić więcej kalorii, ponieważ ten produkt wymaga więcej trawienia niż daje.

Warzywa Nekrakamistye

Oprócz kukurydzy, grochu, ziemniaków, można jeść wszystko: cukinia, bakłażan, cebula, cukinia, zielona fasola. Powinieneś uważać na marchewki, dynie i buraki, ponieważ te warzywa zawierają dużo cukrów. Lepiej je zjeść nie później niż na lunch.

Chude mięso, drób i ryby

Białku w produktach zwierzęcych często towarzyszy wysoka zawartość tłuszczu - nie jedz więc kiełbasek, kiełbasek, wieprzowiny, baraniny itp. Ale tutaj piersi z kurczaka, indyki, cielęcina i niskotłuszczowe rodzaje ryb pozwalają uzyskać białko i ugotować ulubione potrawy bez ryzyka, że ​​się poprawią. Oczywiście wszystkie sposoby są odpowiednie, z wyjątkiem smażenia. Z boku - tylko warzywa w dowolnej formie!

Zboża i chleb zbożowy

Najlepsze śniadanie jest stare płatki owsiane . Gryka i ryż to pożywne danie na lunch, które pomoże ci nie odczuwać głodu przez długi czas. Wybierz brązowy ryż i chleb pełnoziarnisty - te produkty dają włókno ciała.

Beztłuszczowe i niskotłuszczowe produkty mleczne

1% kefiru, 1,5% mleka, 1,8% twarogu, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu - wszystko to może być częścią twojej diety. Te pokarmy są bogate w wapń, który poprawia rozpad komórek tłuszczowych.

Zielona herbata

Żadna dieta nie jest kompletna bez zielonej herbaty (oczywiście bez cukru). Napój ten przyspiesza przemianę materii i pozwala znacznie wydajniej schudnąć.

Owoce

Wyłączyłeś z menu mąkę, tłuszcz i słodycz, ale dusza poprosi o wakacje. Pozwól sobie na śniadanie pieczone jabłka, sałatki owocowe i tłuczone ziemniaki, a także mieszanki takie jak twarożek + banan. To zaspokoi twoją potrzebę przysmaków.

Pamiętając faktyczne pytanie, ile jeść, aby schudnąć, pamiętaj - lepiej jest jeść 3-5 razy dziennie w średnich porcjach (tyle samo, co na talerzu sałatkowym).

Ile kalorii ma stracić na wadze?

Dla każdej osoby istnieje odpowiedź, a dowiesz się o niej, podając wzrost, wiek, płeć i pożądaną wagę w kalkulatorze kalorii. Każdy schudnie przy diecie 1000-1200 kalorii dziennie co jeść, aby schudnąć dość szybko, możesz wziąć tę postać do służby.

Ile razy dziennie potrzebujesz jeść, aby schudnąć?

W przypadku utraty wagi zaleca się spożywanie małych porcji 5 razy dziennie - 3 posiłki i 3 przekąski. Przybliżona dieta:

  1. Śniadanie: owsianka lub jajka lub twarożek z owocami.
  2. Drugie śniadanie: ser twarogowy lub kieliszek kefiru.
  3. Obiad: talerz zupy, kromka chleba z pełnego ziarna.
  4. Bezpieczny, każdy owoc.
  5. Kolacja: mięso / drób / ryba + warzywa.

Możesz łatwo schudnąć na takiej diecie, tracąc 1 kg na tydzień. Zmniejszaj porcje.