Adventure Cove Waterpark - wodny park rozrywki na wyspie Sentosa związane z kompleks parkowy "Życie morskie" . Jest mały, ale bardzo przytulny i słusznie uważany za najlepszy park wodny Singapur . Nazwa jest tłumaczona jako "Adventure Bay", a tutaj naprawdę można znaleźć wiele przygód na każdy gust. Tutaj możesz pływać pod wodą z tropikalnymi rybami w tęczowej rafie i karmić promienie. "Blue Bay" zaprasza po prostu do huśtania się na sztucznych falach z przyjaciółmi. Możesz także udać się do delfinarium, popływać z tymi wspaniałymi ssakami, a jeśli lubisz dreszczyk emocji, to z rekinami lub udać się do hali wystawienniczej, gdzie jest ponad dwadzieścia tysięcy różnych morskich mieszkańców.

Zwiedzanie parku wodnego na wyspie Sentosa przyniesie przyjemność wszystkim - od najmniejszych (tu czekają odwiedzający od 1 roku!) Do najstarszych.

Przygoda River

Na gumowym kółku można zejść do rzeki o długości 620 metrów. Podczas żeglugi po rzece zobaczysz różne sceny tematyczne (jest ich 14), które zapoznają Cię z życiem dżungli, a także odwiedzą piękne groty, w których żyją bardzo fantazyjne stworzenia! Trzeba pływać przez zarośla pod wrzaskami ptaków, które tam żyją, poprzez sekcję z przezroczystą ścianą, przez którą można obserwować morskie życie.

Wzgórza i inne atrakcje

"Wave Rocket" lub "Bleeding Current" to atrakcja dla fanów adrenaliny. Silne podjazdy, ostre zakręty - wszystko to sprawia, że ​​niezapomniane zejście wzdłuż tego wzgórza hydromagnetycznego, które, nawiasem mówiąc, stało się pierwszym w Azji. Spadniecie z niespotykaną szybkością, zostaniecie wyrzuceni i ostro obniżeni, skręceni na zmianę.

Nie mniej przyjemności, którą otrzymasz, oraz w atrakcyjności "Umyć w spiralę" - spiralna rura oscylująca sprawi, że będziesz przez chwilę chodzić, lekko zataczając się. Szybkość zjazdu jest po prostu niesamowita!

Zwróć uwagę!
  1. Wynajmij szafkę, a także rozrywkę, taką jak pływanie z delfinami lub rekinami lub nurkowanie w Rainbow Reef, będzie musiał zapłacić dodatkowo. Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Możesz kupić bilet do odwiedzenia nie tylko parku wodnego, ale także akwarium i tematycznych Universal Studios , ale pamiętaj, że w jednym tylko parku wodnym możesz spędzić cały dzień bez odczuwania czasu!
  2. Na wszelki wypadek, sprawdź wcześniej z prognozą pogody na dzień, w którym zamierzasz odwiedzić "Adventure Bay" - w deszczu większość atrakcji jest zamknięta.
  3. Na terenie parku wodnego można zjeść przekąskę - tutaj jest kilka kawiarni; zabranie ze sobą jedzenia i napojów jest zabronione; znajduje się również sklep z pamiątkami, w którym można kupić coś, o czym warto pamiętać podczas wizyty w parku.
  4. Jeszcze dzieci naprawdę lubią "suszenie na stoisku" - miejsce, w którym można wysuszyć niemal natychmiastowo! Możesz go użyć, płacąc 5 dolarów singapurskich.
  5. Jak się tam dostać?

    "Adventure Bay" jest częścią ogromnego kompleksu Resorts World Sentosa . Możesz dostać się do niego za pomocą transport publiczny lub na wynajęty samochód . Innym sposobem jest Sentosa Express Monorail , idź na przystanku Waterfront.

аквапарк вид сверхубассейн с искусственными волнамиаттракцион Волновая ракета
вход в аттракцион Дуэль гонщиковВодные горкигрот
медленная рекасмыв по спиралисувенирный магазин