Co może być nowego w procesie prania, który obejmuje obecność detergentu, odplamiacza, odżywki i innych środków, powszechnie nazywane chemikaliami domowymi? To są kulki do prania. Pojawienie się kulek do prania zrewolucjonizowało proces prania. Są to małe "kule" przeznaczone do prania środowiskowego. Użyj kulek do ręcznego i maszynowego mycia w ciepłej i zimnej wodzie.

Niektóre firmy produkują kule z bardzo skutecznych granulek zawierających turmalin. Zaawansowane technologie umożliwiają stosowanie ponad 80 naturalnych minerałów, które czynią wodę bardziej miękką, a także zwiększają jej właściwości myjące. Przy automatycznym myciu kule są wrzucane do bębna pralki. Podczas mycia, zaczynają się poruszać i jednocześnie uwalniane są jony ujemne, które oczyszczają włókna tkaniny z brudu, bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Kulki turmalinu do mycia zawierają niewielką ilość nieanionowych biodegradowalnych środków powierzchniowo czynnych, które są bezpieczne dla zdrowia ludzkiego i środowiska.

Kulki turmalinowe przeznaczone do prania bez proszku i innych detergentów, które tylko zmniejszają wydajność urządzenia. Rzeczy umyte kulkami zachowują swój oryginalny kolor i strukturę tkaniny, stają się świeże i miękkie.

Dlaczego potrzebujemy piłek do prania?

Brak agresywnych chemikaliów sprawia, że ​​są one przyjazne dla środowiska i nieszkodliwe dla zdrowia, a jednocześnie mają doskonałą dezynfekcję i działanie antybakteryjne. Kulki są hipoalergiczne. Nie powoduj podrażnienie skóry i alergie . Zastępując proszek do prania i klimatyzację, oszczędzają budżet rodzinny. Kulki turmalinu potrwają znacznie dłużej, jeśli będziesz je suszyć raz w miesiącu na słońcu. Piłki do prania1

Są magnetyczne kule do mycia. Kulki te zawierają rdzeń magnetyczny, a na zewnątrz są pokryte powłoką ochronną i gumą. Ich praca opiera się na mechanicznym stukaniu brudu z prania. Gumowa obudowa działa jak amortyzator, gdy piłka uderza o wewnętrzną powierzchnię bębna pralki. Magnesy zmiękczają wodę, zmieniając jej strukturę. Żywotność tych kulek jest praktycznie nieograniczona. Dobry efekt podczas prania rzeczy wełnianych uzyskuje się, jeśli użyje się specjalnych kulek do usunięcia grudek, które chronią filtr pralki przed zapychaniem wełną i cząsteczkami wełny razem z kulkami magnetycznymi.