Pantsuit to prawdziwe znalezisko dla nowoczesnej kobiety biznesu. Takie ubrania można bezpiecznie przypisać surowym klasykom, które odbywają się w szafie każdego przedstawiciela płci pięknej. Patrzenie w taki garnitur, jak biznesowa kobieta lub wprowadzanie do niej odrobiny romansu, jest twoim wyborem, ponieważ akcesoria decydują o wszystkim.

Jak wybrać damski garnitur do spodni ?

Pełen spodni komplet to nie tylko stylistyczne połączenie spodni z marynarką. Trzyczęściowe garnitury to odwieczny klasyk, więc nie zaniedbuj ich. Możliwe jest pokonanie takiego obrazu za pomocą kombinezonu z marynarką na sobie, symbioza spodni z kamizelką, tuniką lub bolerkiem jest również korzystna. Każda z powyższych kombinacji tworzy nowy obraz i nadaje się do określonego wydarzenia. Należy pamiętać, że w przypadku damskiego spodni w pełni, jak w każdym innym przypadku, ważne jest, aby idealnie pasował do rodzaju figury i cech zewnętrznych. Decydujące czynniki w tym przypadku to:

  1. Styl Kostiumy dla pełnych kobiet są teraz reprezentowane w najszerszym zakresie. Najważniejsze w nich - podkreślona talia. Jeśli jesteś właścicielem szerokich ramion i ogólnie obszernej górnej części ciała, powinieneś wybrać strój spodni z rozszerzoną kurtką o prostym kroju, spodnie w tym przypadku powinny być proste lub z minimalnym odblaskiem na kolanie. Strzałki na spodniach są również wizualnie smukłe. Wysokogórskie dziewczyny w tym przypadku mogą sobie pozwolić na spodnie, wolne w biodrach i lekko zwężające się do dołu, bryczesy również będą wyglądać świetnie. Jeśli uważasz, że szeroka część udowa jest twoją winą, wtedy spodnie powinny idealnie wybrać prosty krój, kurtkę - tylko dopasowaną lub z pasem.
  2. Kolor. Tutaj powinieneś kierować się wyłącznie swoją wyobraźnią. Pamiętaj, że zwykły garnitur do spodni dla grubych kobiet wygląda najlepiej w ciemnych odcieniach. Jeśli preferujesz jasne lub neutralne odcienie światła, lepiej połączyć je z ciemnymi detalami.
  3. Akcesoria. Powinny zostać wybrane w zależności od wydarzenia, dla którego potrzebujesz kostiumu. Surowy styl oznacza minimalną elegancką biżuterię, a wieczorowa pozwala nosić jasną i masywną biżuterię, która najlepiej podkreśli twoją indywidualność.
  4. Obuwie. Klasyczny surowy styl, aw szczególności kombinezony do spodni, nie tolerują butów z niskimi obcasami. A dla otyłych kobiet są one wymagane, ponieważ pomogą wizualnie uczynić cię szczuplejszym. Wyjątek stanowią zwykłe kombinezony do spodni, takie jak letnia odzież z bawełny lub zwykłe spodnie do spodni.

Dresy dla otyłych kobiet

Wiele kobiet, stojących na ścieżce walki z otyłością, zastanawia się, jaki strój sportowy wybrać? Zdecydowanie kobieta z luksusowymi formami nie ma najmniejszego prawa do ubrań w kominiarce. Po pierwsze bardzo niewygodne jest wykonywanie ćwiczeń fizycznych, a po drugie, nie jest w stanie podkreślić swojej godności.

Kompletny strój sportowy powinien dawać poczucie pewności siebie i nie powodować dyskomfortu. Naszą główną bronią jest wielowarstwowość i asymetria. Dzięki ich pomocy wizualnie zmniejszysz kilka kilogramów. Wybierz T-shirty ze złożeniami pod klatką piersiową lub rozszerzonymi, a co najważniejsze - z dekoltem w szpic. Damskie spodnie sportowe powinien być wybrany w zależności od tego, który wierzch garnitur najbardziej Ci odpowiada. Jeśli górna część jest dopasowana, spodnie mogą wybrać dowolny krój. Ważne jest, aby pamiętać, że spodnie z paskami doskonale naciągają nogi.

Kombinezon do spodni dla pełnych kobiet 1Kostiumy do spodni dla otyłych kobiet 2Kombinezon do spodni dla pełnych kobiet 3
Kombinezon do spodni dla pełnych kobiet 4Spodnie dla pełnych kobiet 5Spodnie dla pełnych kobiet 6
Kombinezon do spodni dla pełnych kobiet 7Kombinezon do spodni dla pełnych kobiet 8Kostiumy do spodni dla otyłych kobiet 9