Każda kobieta chce być atrakcyjna, niezależnie od jej budowy. To przyczynia się do tego, że liczba projektantów, którzy tworzą kolekcje stylowych sukienek dla napuszonych kobiet, wzrasta z każdym kolejnym rokiem. Bezkształtne czarne kombinezony nie są już w szafie dziewcząt.

Większość otyłych kobiet stara się unikać spodni, preferując spódnice i sukienki. Uważa się, że spodnie są najbardziej nieodpowiednim ubraniem, co podkreśla braki. Ale to absolutnie nie dotyczy! Musisz tylko wybrać odpowiedni styl w zależności od rodzaju i funkcji. figury .

Świąteczne kombinezony do spodni dla otyłych kobiet

W tym sezonie moda wyrafinowanie i kobiecość. Aby wyglądać przyzwoicie, najlepiej polegać na eleganckiej prostocie i jakości materiałów.

Wśród sukienek na tryumf dla otyłych kobiet, garnitur spodni zajmuje godne miejsce. Nie lekceważ tego.

Jeśli weźmiemy pod uwagę style spodni, które będą pasować do właścicieli wspaniałych form, to opcje nie są tak małe. Najbardziej, być może, idealnym wariantem będą proste długie spodnie o średniej szerokości z zawyżoną talią. Model ten ukryje dodatkową objętość w biodrach, a długość podłogi optycznie rozciąga sylwetkę. Przy okazji, jeśli dodatkowo naciśniecie fałdy na spodniach - to da jeszcze więcej smukłości waszym stopom. Wysokie lądowanie przyczyni się do skurczu brzucha. Również linia bioder może być wygładzona przez noszenie lekko rozszerzanych spodni. Ich długość musi sięgać połowy pięty.

Właścicielom klepsydrowej sylwetki o umiarkowanym stopniu sytości można nosić zwężone i przycięte spodnie.

Nacięcie kurtki jest tak naprawdę najważniejszym kryterium wyboru świątecznego stroju dla otyłych kobiet. W końcu ten element garderoby jest w stanie ukryć lwią część wad postaci lub wręcz przeciwnie, podkreślić je niewłaściwym wyborem. Model o wydłużonym dopasowaniu jest uniwersalny i pasuje do najbardziej pompatycznych kobiet.

Aby strój wyglądał elegancko, podnieś kontrastową bluzkę. Ale w tym przypadku kurtka i spodnie powinny być tego samego koloru, ponieważ jej ostre przejście sprawi, że figura będzie cięższa i zwróci uwagę na biodra. Nie bój się jasnych odcieni - jest to całkiem dopuszczalne przy odpowiednim kroju i doskonałym dopasowaniu. Dopuszczalne są pionowe pasy. Są w stanie wizualnie rozciągnąć sylwetkę. Nie daj się zwieść kryształkami, cekinami i błyszczącymi tkaninami. Lepiej uzupełnić wizerunek stylowych dodatków. Światła można dodawać na butach na wysokich obcasach i torebkach.

Kombinezon do spodni na pełne 1Kombinezon do spodni na pełne 2Kombinezon do spodni na pełne 3
Kombinezon do spodni na pełne 4Kombinezon do spodni na pełne 5Kombinezon do spodni na pełne 6
Kombinezon do spodni na pełne 7Kombinezon do spodni na pełne 8Kombinezon do spodni na pełne 9